رسول نور حضرت محمد (ص) - طرح "معرفی حضرت محمد(ص)" در اینترنت


طرح "معرفی حضرت محمد(ص)" در اینترنت
تاریخ : یکشنبه، 16 مهر، 1391
موضوع : آرشيو اخبار رسول نور5


در پی انتشار فیلم موهن، شورای خیریه نجات کویت طرح "معرفی حضرت محمد (ص)" را در شبکه های مختلف اینترنت آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسلامی، شورای خیریه نجات کویت طرحی اینترنتی در پاسخ به فیلم موهن و برای معرفی حضرت محمد (ص) ارائه کرده که با استقبال قابل توجهی در جهان مواجه است.

این طرح ویژه اینترنی اطلاعات بسیاری درباره سیره نبوی را از طریق شبکه های اینترنتی با زبان های مختلف ارائه می کند که برخی از آن مستنداتی از تازه مسلمانان است.

طی این طرح مقالات متعددی درباره حضرت محمد (ص)، ویژگی ها، خصایص، تأثیر ایشان بر انسان ارائه شده است. همچنین شش فیلم در پاسخ به شبهاتی که فیلم موهن به جا گذاشته است، ساخته و بر روی اینترنت رفته است.

شهادت غیر مسلمانان به اخلاق حضرت محمد، اندیشه و اینکه منبع الهام بسیاری از تازه مسلمانان و اندیشمندان غربی بوده و مسائل مرتبط با محیط زیست، آموزش، عدالت اجتماعی، حقوق زن در اسلام و بهداشت سایر موضوعاتی است که در اینترنت قابل مشاهده است.

اطلاعات دیگری شامل تبیین جایگاه اسلام درباره خشونت، بررسی کتاب خدا، تبیین رحمت نبی اکرم، چگونگی عشق مسلمانان به پیامبرشان، همچنین بخشی مربوط به سؤال درباره اسلام و مسلمانان که گروهی متخصص و آشنا به زبان های مختلف به آن پاسخ می دهند نیز در این برنامه گنجانده شده است.منبع این مقاله : رسول نور حضرت محمد (ص)
http://www.rasoolnoor.com

آدرس این مطلب :
http://www.rasoolnoor.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1754

PHP-Nuke INP © IranNuke.com