رسول نور حضرت محمد (ص) - توهین به پیامبر(ص) ریشه در بحران‌های غرب دارد


توهین به پیامبر(ص) ریشه در بحران‌های غرب دارد
تاریخ : یکشنبه، 16 مهر، 1391
موضوع : آرشيو اخبار رسول نور3


دانشجویان دانشگاه مجازی المصطفی(ص) با صدور پیامی هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را به شدت محکوم کرده و این گستاخی‌ها را ریشه در بحران‌های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی در غرب خواندند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام دانشجویان دانشگاه مجازی المصطفی(ص) آمده است: بار دیگر توطئه آمریکایی - صهیونیستی، نقاب از چهره نفاق گشود و با توهین به شخصیت نورانی پیامبر مهر و مهربانی، حضرت محمد بن عبدالله(ص)، کینه و دشمنی خود را با اسلام و پیروان راستین آن آشکار ساخت.

انتشار فیلم اهانت آمیز علیه پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) در فضای مجازی از سوی سازندگان آمریکایی - اسرائیلی، نشانه دست وپا زدن‌های بی سرانجامی است که توسط معاندان برای ضربه زدن بر قامت استوار و ستبر اسلام انجام گرفته است.

دانشجویان المصطفی(ص) افزودند: این اهانت ها به ساحت مقدس مظهر مهر و محبت از سوی کسانی صورت می گیرد که دائماً برای رسیدن به اهداف پلید و شیطانی خویش، ندای حقوق بشر و آزادی را سر می دهند؛ در حالی که خود، بزرگ ترین ناقض حقوق بشر و حامی تمامی ظالمانی هستند که منافع آمریکا و غرب را در سراسر دنیا تأمین می کنند، حتی اگر تأمین این منافع به نسل کشی یک ملت یا دخالت در مسائل داخلی یک کشور منجر شود.

امروز بر کسی پوشیده نیست که جنایت کاران صهیونیستی و آمریکایی یا وابستگان به آنان، دیگر نمی توانند چهره کریه و ضد انسانی خود را پشت نقاب آزادی بیان و حقوق بشر پنهان نمایند.

در ادامه این پیام تأکید شده است: اینان باید بدانند که هتاکی به پیامبر اعظم (ص)، مانند پاشیدن مشتی خاک بر چهره تابناک خورشید است و به فضل الهی، کوچک ترین تأثیری بر ارادت آزادگان جهان نسبت به وجود مبارک «رحمه للعالمین» نخواهد داشت و در عین حال، آزمونی برای سنجش غیرت و ارادت برخی از حاکمان کشورهای اسلامی است که در پشت پرده، پیوندی شیطانی با آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی دارند.

در این بیانیه آمده است: دور جدید تهاجمات غرب به اعتقادات، ایمان و مقدسات مسلمانان، ریشه در ناکامی های این کشورها در مهار بحران های اقتصادی و اجتماعی آنان دارد. گرایش و روی آوری مردم جهان غرب به کامل ترین دین خدا، اسلام، از یک سو و ناتوانی سران این دولت ها در مهار خیزش های مردمی بر علیه بی عدالتی از سوی دیگر، حاکمان غربی و اروپایی را به وحشت انداخته و آنان سعی دارند با تلاش های بی فرجام و هتک حرمت به مقدسات اسلامی، اهداف پلیدشان را به خیال خام خویش اجرایی نمایند.

در عصر بیداری اسلامی که حقیقت خواهان جهان با بیرق عدالت طلبی و اسلام خواهی بر دوش، همچون امواجی خروشان در حال درنوردیدن سراسر گیتی هستند، اسلام ستیزان سفیه، آخرین اقدامات ابلهانه خویش را برای خاموش کردن انوار جهانی اسلام به کار گرفته اند؛ غافل از آن که: « یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ». ﴿سوره مبارکه توبه، آیه کریمه 32﴾

دانشجویان دانشگاه مجازی المصطفی (ص) در ادامه تصریح کردند: آمریکا با وجود هیمنه پوشالی خود و ادعای واهی ابرقدرتی، یک بار دیگر، با این اقدام سخیف ثابت کرد که هرگز بر ادعاهای خود مبنی بر رعایت حقوق بشر و حرمت های ملی و مذهبی پایبند نیست و برای لطمه زدن به سیمای تابناک اسلام ناب محمدی(ص) با فضاحت و بی شرمی، دست به تولید این فیلم موهن زده است، بی شک این اقدام شیطانی به اضمحلال استکبار جهانی سرعت می بخشد و نور تابنده اسلام را در سراسر دنیا پرتوافکن می کند، زیرا که در وعده الهی هیچ تخلفی نیست: " الإسلام یعلو و لا یعلی علیه ".

در بخش پایانی این پیام تاکید شده است: امت بزرگ اسلامی باید متوجه باشد که همان گونه که رهبر حکیم انقلاب اسلامی در پیام آگاهی بخش خود تأکید کردند، این حرکات مذبوحانه دشمنان نشانه‌ عظمت و اهمیت خیزش بیداری اسلامی و بشارت دهنده رشد روزافزون آن است. ما دانشجویان دانشگاه مجازی المصطفی (ص) همصدا با همه مسلمانان و آزادگان جهان و حامیان ارزش های انسانی، این اقدام مفتضحانه دشمنان انسانیت و مدعیان دروغین حقوق بشر را محکوم می کنیم و هم صدا با همه مسلمانان و همه آنانی که علاقه مند به ارزش های انسانی هستند، خواستار محاکمه قضایی عاملان این اقدام غیر انسانی و غیر اخلاقی در دادگاه های معتبر بین المللی هستیم. «و ما النصر إلاّ من عند الله العزیز الحکیم».منبع این مقاله : رسول نور حضرت محمد (ص)
http://www.rasoolnoor.com

آدرس این مطلب :
http://www.rasoolnoor.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1749

PHP-Nuke INP © IranNuke.com