رسول نور حضرت محمد (ص) - بصيرت‌‌افزايی در پرتو قرآن ماهيت توهمی تمدن غرب را روشن ساخت


بصيرت‌‌افزايی در پرتو قرآن ماهيت توهمی تمدن غرب را روشن ساخت
تاریخ : دوشنبه، 18 اردیبهشت، 1391
موضوع : آرشيو اخبار رسول نور1


هنگامی كه مردم با تمسك به قرآن به معرفت و بصيرت می‌رسند متوجه ماهيت توهمی تمدن غرب می‌شوند؛ لذا جبهه استكبار خود را در آستانه سقوط سنگين از ناحيه قرآن می‌ببيند و با برنامه‌ريزی هتك حرمت قرآن را در دستور كار خود قرار داده است.


حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمهدی تقوی، رئيس سازمان فعاليت‌های قرآنی دانشجويان كشور، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) در تبيين و تشريح دلايل هتك حرمت قرآن عنوان كرد: دشمن دريافته كه ضربه نهايی كه می‌تواند از اسلام دريافت كند از طريق قرآن خواهد بود، لذا دشمنان اسلام يك نقشه كلانی را پيش‌بينی كرده‌اند تا جلوی اين ضربه را بگيرند. آنان كاملا برنامه‌ريزی شده در حال انجام اين پروژه هستند.

دشمن در آستانه شكست تاريخی از ناحيه قرآن

وی با اشاره به اينكه به فضل خدواند به نقطه پيروزی بسيار نزديك شده‌ايم، ادامه داد: اين حركت نشان دهنده اين است كه امت اسلامی حركت خوبی به سمت قرآن داشته و توانسته تمسك به قرآن را بيش از گذشته سرلوحه كارهای خود قرار بدهد، كه عملا اين تمسك به قرآن در انقلاب كشورهای اسلامی به وضوح قابل مشاهده است.


حجت‌الاسلام تقوی تصريح كرد: مردم بيش از گذشته با حقايق و مفاهيم قرآن انس پيدا كرده و از آن الهام می‌گيرند و اين حركت باعث می‌شود دشمن خود را در آستانه يك شكست تاريخی و يك سقوط سنگين ببيند كه از ناحيه قرآن حس می‌شود.


استخراج نظام‌های علمی از قرآن؛ آخرين ضربه بر بدنه جبهه استكبار

مدير عامل خبرگزاری ايكنا در ادامه سخنان خود با بيان اينكه بايست توجه خود را به ابعاد مختلف قرآن معطوف كنيم، بيان كرد: به دليل اينكه سلاح برتر دشمنان ما علم است ما اگر بتوانيم مدل علومی را از درون قرآن به عنوان يك نظام مديريتی، اقتصادی و اجتماعی استخراج كنيم، در واقع ديگر نيازی به جنگ و درگيری نخواهيم داشت و با توجه به آسيب‌های جدی كه نظام غرب پيدا كرده ارائه يك مدل حكومت اسلامی كه براساس قرآن شكل گرفته به عنوان يك مدل موفق در عمل باعث خواهد شد كه جبهه استكبار همه چيز را از دست بدهد و خود را بازنده ببيند.


رئيس سازمان فعاليت‌های قرآنی دانشجويان كشور يادآور شد: هم اكنون دشمنان اسلام سعی می‌كنند با اين جريان‌سازی‌ها جهان اسلام را از رسيدن به موفقيتی كه در آستانه رسيدن به آن هستند غافل كنند و همچون كسی كه در يك مسابقه قوانين مسابقه را كنار گذاشته و شروع می‌كند به ايجاد درگيری و تنش می‌كند تا اين مسابقه به نتيجه نرسد، اين‌ افراد نيز در چنين فضای قرار گرفته‌اند.


حجت‌الاسلام تقوی تاكيد كرد: بايد تلاش كنيم تا اين حركت همه‌جانبه را كه به سمت قرآن آغاز كرده‌ايم به شدت پيگيری كنيم تا يك جامعه و الگوی موفق قرآنی را به هدف اصلی خود كه الگو‌گيری تمامی ابعاد حياتمان از قرآن باشد به‌دست آوريم.


کشف کرامت‌های قرآن؛ عامل رسوایی انحطاط تمدن غرب

وی در ادامه سخنان خود به تبيين و تشريح دلايل اين حركت سخيف پرداخت و افزود: نظام غرب از ابتدا شكست خورده بود ولی به دليل اينكه دچار غفلت بودند متوجه انحطاط خود نبودند، ولی زمانی كه مردم به قرآن روی آورده و ارزش‌ها و كرامت‌های آن را می‌بينند، متوجه می‌شوند كه يك عمر در مسير سقوط حركت می‌كرده و پيشرفتی وجود نداشته است.


مدير عامل خبرگزاری ايكنا با بيان اينكه تمدن غربی از ابتدا توهمی بيش نبوده است، اظهار كرد: زمانی كه فرد در تمسك به قرآن به معرفت و بصيرت می‌رسد متوجه می‌شود آنچه در آن زندگی می‌كرده جز نكبت چيز ديگری نبوده، همچون ظاهری بسيار زبيا و آراسته ولی باطنی بسيار آشفته و پليد كه اين ماهيت تمدن غرب از ابتدا تا انتها بوده است.


رئيس سازمان فعاليت‌های قرآنی دانشجويان كشور در پايان سخنان خود تصريح كرد: متاسفانه اين مشكلات را كسی نمی‌ديد ولی با توجه مردم به قرآن و تمسك و انس عميق و فراتر از ظاهر با قرآن اين بصيرت در مردم ايجاد و اين فساد و تباهی را توانست در تمدن غربی آشكار كند.منبع این مقاله : رسول نور حضرت محمد (ص)
http://www.rasoolnoor.com

آدرس این مطلب :
http://www.rasoolnoor.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1685

PHP-Nuke INP © IranNuke.com