رسول نور حضرت محمد (ص) - انسان كامل، قرآن ناطق و تجسم آن است
 
 
 
 
 انسان كامل، قرآن ناطق و تجسم آن است

آرشيو اخبار رسول نور1 رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان گناباد گفت: انسان كامل نمونه اتم و اكمل انسان قرآني است و انسان كامل، قرآن ناطق و تجسم قرآن است.

به گزارش خبرگزاري فارس از گناباد، حسن سبزه در مراسم اختتاميه سي‌ و دومين مسابقات قرآن كريم شهرستان گناباد كه در محل مسجد غضنفري اين شهرستان برگزار شد اظهار داشت: انسان كامل نمونه تمام و كمال انسان قرآني است و انسان كامل، قرآن ناطق و تجسم قرآن است.
وي با اشاره به اهميت قرآن در مورد بودجه‌هاي قرآني شهرستان گفت: بودجه قرآني شهرستان‌ها از بودجه‌هاي صرف‌ شده براي يك فوتباليست كمتر است.
وي افزود: مسابقات قرآني در سه رشته حفظ (حفظ كل‌، 10 و پنج جزء)، قرائت و مفاهيم قرآن كريم در دو مقطع سني زير 16 سال و بالاي 16 سال برگزار شد.
سبزه ادامه داد: مريم جليلي در مقطع سني بالاي 16 سال مقام اول رشته حفظ كل قرآن كريم را به خود اختصاص داده است.
وي فاطمه عبد را نفر اول در رشته حفظ پنج جزء قرآن معرفي كرد و گفت: زهرا يعقوبي، شكرالله پايدار و زهره عليزاده به ترتيب مقام‌هاي اول، دوم و سوم در بخش حفظ پنج جزء قرآن مجيد را به خود اختصاص داده‌اند.
وي در ارتباط با رشته قرائت ترتيل بانوان در مقطع سني بالاي 16 سال گفت: زينب‌السادات مستجاب و فاطمه مودب در رشته قرائت و زهرا سيدي، زهرا زحمتكش و فاطمه لطيفي به ترتيب مقام‌هاي اول‌، دوم و سوم در رشته ترتيل را كسب كرده‌اند.
سبزه در ارتباط با رشته قرائت و ترتيل بانوان مقطع سني زير 16 سال نيز گفت: در رشته قرائت فاطمه مقيمي و زينب ذوقي به ترتيب مقام‌هاي اول و دوم و مطهره سازور، فاطمه غلاميان و معصومه شجاع به ترتيب مقام‌هاي اول، دوم و سوم در رشته ترتيل را كسب كرده‌اند.
وي در ارتباط با قاريان رشته قرائت ترتيل آقايان مقطع سني بالاي 16 سال گفت: علي‌محمد پوررضا، مهدي زارع و مرتضي پورنادري در رشته قرائت و جلال مومن، روح‌الله سازور و جواد جاودان در رشته ترتيل به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كرده‌اند.
وي در ارتباط با رشته قرائت ترتيل آقايان مقطع سني زير 16 سال گفت: علي ساجدي در رشته قرائت و محمدكاظم وكيلي در رشته ترتيل مقام‌هاي اول مقطع سني زير 16 سال در اين دوره از مسابقات قرآني شهرستان گناباد را كسب كرده‌اند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه گناباد در ارتباط با برترين‌هاي رشته مفاهيم قرآن هم گفت: عليا بابازاده، فاطمه مطلبي ‌ثاني و معصومه سازور به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم رشته مفاهيم را كسب كرده‌اند. گفتني است 80 نفر از قاريان گناباد در اين مسابقات شركت كردند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما