رسول نور حضرت محمد (ص) - يك ميليارد دلار براي تخريب اسلام در اينترنت
 
 
 
 
 يك ميليارد دلار براي تخريب اسلام در اينترنت

آرشيو اخبار رسول نور1

بودجه سايت‌هاي اينترنتي ضد اسلامي يك ميليارد دلار است.به گزارش خبرنگار "سرويس مجازي " خبرگزاري فارس، يك تحقيق انجام شده از سوي دانشگاه الازهر نشان مي دهد بيش از ده هزار سايت اينترنتي سرگرم فعاليت تخريبي عليه دين مبين اسلام و مسلمانان هستند.

اين بررسي كه به وسيله دكتر « سيد مرعي» استاد دانشكده تربيت دانشگاه الازهر انجام گرديد و در روزنامه روزاليوسف منتشر شده، ميزان هزينه اختصاص يافته براي اين سايت ها را بالغ بر يك ميليارد دلار در سال ارزيابي كرده است.

در اين بررسي همچنين خاطرنشان شده است سالانه يك ميليون دلار بودجه به سايت‌هاي اينترنتي اسلامي (كه تعداد آنها بيش از 200 سايت نيست) اختصاص يافته است.

در اين بررسي، تاريخچه تاسيس سايت‌هاي ضد اسلامي از سال 1980 ميلادي مورد كنكاش قرار گرفته و به اين نتيجه دست يافته است كه برخي از سازمان‌هاي صهيونيستي، جزو نخستين نهادهايي بودند كه به اهميت بهره‌گيري از اينترنت براي بسط و نشر افكار ضد اسلامي شان پي‌بردند.

مطابق آنچه كه در اين بررسي آمده، رويكرد اصلي برخي از سايت هاي اينترنتي مزبور، روا داشتن جسارت و اهانت به ساحت پيامبر گرامي اسلام(ص)، خدشه دار ساختن قرآن و اهانت به پيامبر اكرم(ص) بوده و گردانندگان برخي از سايت هاي ديگر اقدام به نگارش سوره‌ها و آياتي شبيه آيات قرآني مي‌نمايند كه آكنده از هرزه درايي و عقده گشايي نسبت به اسلام و مسلمانان است.

 در اين بررسي همچنين خاطرنشان شده برخي از سايت‌هاي اينترنتي، كلمات و عبارات قرآني مشهور را با خطوط عربي و در شكل خوك، سگ و ديگر حيوانات، در صفحه اصلي خود درج مي‌نمايند؛ از طرفي برخي از اين سايت‌ها، كه در اين تحقيق به عنوان «سايت‌هاي نژاد پرستانه» توصيف شدند، مدام مسلمانان را به ارتكاب اعمال تروريستي، خونريزي و نژادپرستي متهم مي‌كنند و در اين ميان، سايت‌هاي اينترنتي ضداخلاقي و مستهجن، اقدام به درج آيات قرآني در حواشي صفحه اصلي خود مي‌نمايند.

 از طرفي در بعضي از سايت‌هاي اينترنتي ويژه مد، كلمات و آيات قرآني در حواشي لباس‌هاي ارائه شده در شوهاي معروف لباس، نقش بسته است.

 در پايان اين تحقيق، بيان شده كه اين سايت‌ها، جزو راهكارهاي نوآورانه دشمنان اسلام براي ادامه جنگ عليه آن و ارائه تصويري وارونه از ديانت اسلامي در ميان غير مسلمانان محسوب مي‌شود تا امكان دسترسي غير مسلمانان به معارف اسلامي را به كلي از بين ببرند. « سيد مرعي»، محقق و پژوهشگر مصري كه اين بررسي را انجام داده مي گويد: به سبب استفاده بي حد و حصر دشمنان از اين راهكار، لزوم بهره‌گيري از اينترنت براي تبليغ ديانت اسلامي، ضرورت مضاعفي پيدا كرده است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1


Qingdao recruiting thousands of undergraduates apply for part of the campus security (امتیاز : 0)
توسط کاربر مهمان در مورخه : دوشنبه، 20 شهریور، 1391
nothi

مطالعه ادامه این نظر ...


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما