رسول نور حضرت محمد (ص) - بانوي انگليسي درشيرازبه دين اسلام مشرف شد
 
 
 
 
 بانوي انگليسي درشيرازبه دين اسلام مشرف شد

آرشيو اخبار رسول نور6

مارتيس وي هن ، بانوي مسيحي كاتوليك كه ساكن و تبعه كشور انگليس است به همراه همسر مسلمان خود كه او نيز ساكن لندن است به دفتر توليت آستان شاهچراغ (ع) در شيراز مراجعه كرد و به دين مبين اسلام و مذهب شيعه اثني عشري تشرف يافت.به گزارش دريافتي ايرنا، روابط عمومي آستان حضرت شاهچراغ (ع) اعلام كرد: اين بانوي انگليسي با خانواده همسر خود در دفتر آيت الله سيد محمد مهدي دستغيب متولي شاهچراغ حضور و پس از اداي شهادتين به اسلام تشرف يافت و نام مبارك زهرا را براي خود انتخاب كرد.

 مارتيس وي هن (زهرا)گفت: در يكي از بيمارستان‌هاي سلطنتي منطقه چلسي لندن پرستارهستم و همسرم آقاي زارع كه يك ايراني مسلمان است در بخش تحقيقات و پژوهش دانشگاه لندن مشغول به فعاليت مي‌باشد.

 وي افزود: آشنايي من با همسر و خانواده او در زمان بيماري پدرشوهرم كه در يكي از بخش‌هاي بيمارستان بستري بود و من پرستار او بودم اتفاق افتاد كه سرانجام به ازدواج من با همسرم منجر شد.

 اين زن نومسلمان اضافه كرد:براي ديد و بازديد به منزل مادرشوهرم كه زن مومني است مي‌رفتم و متوجه نمازخواندن او مي‌شدم كه اين امر مرا كنجكاو كرد و از او پرسيدم كه هنگام نماز خواندن با چه كسي صحبت مي‌كند و چه مي گويد او با محبت از الله و راز و نياز با او و فلسفه نماز و اسلام برايم گفت و مرا مجذوب كرد.

وي ادامه داد: با تداوم و مطالعه، بيشتر راجع به اسلام آموختم بنابراين مسلمان شدنم را بيشتر مديون او هستم.

 اين پرستار مسلمان افزود: آرزو مي‌كنم روزي تمام مردم جهان مسلمان شوند و زير سايه اسلام در صلح و برابري زندگي كنند زيرا اسلام دين كاملي است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور6

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما