رسول نور حضرت محمد (ص) - وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است
 
 
 
 
 وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

آرشيو اخبار رسول نور2

آيت‌الله سبحاني: مسلمانان جهان بايد براي مقابله با تهديدات دشمنان با يكديگر وحدت داشته باشند.به گزارش خبرگزاري فارس از قم، آيت‌الله جعفر سبحاني عصر امروز در مراسم جشن ميلاد پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) كه در شبستان امام خميني(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، ضمن تبريك اين اعياد فرخنده اظهار داشت: پيامبر اكرم(ص) در زمان رسالت خود نسبت به ساير پيامبران سختي بسياري ديده‌اند.

 وي ادامه داد: اين سختي‌ها به دليل اين بود كه پيامبران ديگر در نقاطي زندگي مي‌كردند كه تمدن در آن محل وجود داشت، اما پيامبر اسلام در محلي زندگي مي‌كردند كه پدران دختران خود را زنده به گور مي‌كردند.

 اين مرجع تقليد با اشاره به فعاليت وهابيان عليه شيعيان گفت: در زمان پيامبر نيز يهوديان و مشركان دست‌به دست هم داده بودند تا اسلام را نابود كنند و امروز نيز در جهان اين مسئله وجود دارد.

 وي اضافه كرد: امروز غرب خودش را اهل كتاب مي‌داند و با دشمنان اسلام دست به دست هم داده‌اند تا تشيع، اسلام و جمهوري اسلامي را از بين ببرند.

 استاد حوزه علميه قم با بيان اينكه هميشه گروه‌هاي منحرف در جهان وجود داشته‌اند، خاطرنشان كرد: هميشه گروه‌هاي منحرف زماني كه به يك نقطه مشترك مي‌رسند، با هم قسم مي‌خورند و در برابر حق با هم متحد مي‌شوند.

 وي ادامه داد: امروز نيز برخي از مسيحيان، يهوديان و گروهي به نام وهابيون كه خود را وابسته به اسلام مي‌دانند، براي ضربه زدن به اسلام و تشيع متحد شده‌اند و در چنين شرايطي بايد براي مقابله با توطئه‌هاي آن‌ها با هم اتحاد داشته باشيم و به دستورات اسلام عمل كنيم.

 آيت‌الله سبحاني گفت: امروز 54 كشور جهان مسلمان هستند و جمعيتي بالغ بر يك ميليارد مسلمان در جهان زندگي مي‌كنند كه اين اثرات تلاش پيامبر اكرم(ص) براي هدايت انسان‌ها است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور2


The new Royal Camel 617b how to distinguish genuine security (امتیاز : 0)
توسط کاربر مهمان در مورخه : دوشنبه، 20 شهریور، 1391
to ma

مطالعه ادامه این نظر ...


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما