رسول نور حضرت محمد (ص) - رسول اكرم (ص) براي به اوج رساندن بشريت مبعوث شدند
 
 
 
 
 رسول اكرم (ص) براي به اوج رساندن بشريت مبعوث شدند

آرشيو اخبار رسول نور1

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: رسول اكرم (ص) براي به اوج رساندن بشريت مبعوث شدند.به گزارش ايرنا، حجت‌الاسلام والمسلمينمجتبي ذوالنوريدر آيين معرفي مسوول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه سلمان سيستان و بلوچستان افزود: خداوند متعال براي انسان جايگاه ارزشمندي تعيين كرده است و انسانها با داشتن دو حركت فيزيكي و الهي، خلق شده اند.

 وي با اشاره به اينكه حركت فيزيكي، مادي، جسمي و خاكي در ميان انسان و حيوان مشترك است بيان كرد: خداوند همه موجودات را با هدايت غريزي خلق نموده و خداوند عالم هستي را به خاطر وجود انسان و حركت الهي او خلق كرده است.

 او تاكيد كرد: انسانهايي كه تصفيه شده باشند، در تلاطم روزگار رنگ عوض نمي كنند از طرفي خادم مسجد بودن انسان را نمارخوان نمي‌كند.

 فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان نيز در اين آيين گفت: بالابردن بنيه اعتقادي مردم مي‌تواند نظام جمهوري اسلامي ايران و اسلام را بيمه كند. سرداررجب علي محمد زاده افزود: مسوول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه سلمان استان با شناخت دقيق از مسايل مختلف منطقه نقش مهمي در رفع مشكلات ايفا مي‌كند.

 در اين آيين حجت‌الاسلام سيد جواد علوي به عنوان مسوول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه سلمان سيستان و بلوچستان معرفي و از خدمات حجت‌الاسلام شريعتي نژاد مسوول سابق اين حوزه تقدير شد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما