رسول نور حضرت محمد (ص) - انگليس‌نماينده‌توهين‌كننده به اسلام و پيامبر اكرم(ص) را راه‌نداد
 
 
 
 
 انگليس‌نماينده‌توهين‌كننده به اسلام و پيامبر اكرم(ص) را راه‌نداد

آرشيو اخبار رسول نور4

نماينده پارلمان هلند كه سال گذشته با ساخت فيلم مستندي، دين مبين اسلام و پيامبر اكرم(ص) را به شدت مورد اهانت قرار داده بود، چند روز پيش كه قصد سفر به انگليس را داشت، هنگام ورود با مخالفت نيروهاي امنيتي اين كشور مواجه شد.به گزارش شيعه آنلاين، "خيرت فيلدرز" كه از اين اقدام و رفتار مأموران امنيتي انگليس تعجب كرده بود علت ممنوع الورود بودنش را پرسيد و آنان در پاسخ به وي گفتند: ورود تو امنيت انگليس را به خطر مي‌اندازد.

 "فيلدرز" در ادامه گفت: پس از اين اتفاق نامه‌اي از انگليس به دستم رسيد كه در آن وزير خارجه اين كشور گفته بود كه معتقد است كه انديشه‌ها و نظرات من در مورد اسلام و مسلمانان موجب به خطر افتادن ساختار اجتماعي در كشورهاي مختلف و از جمله انگليس مي‌شود.

 اين نماينده هلندي همچنين افزود: من هنگامي كه دين اسلام را با نازي‌ها مقايسه كردم، منظورم در عربستان سعودي بود و نه انگليس. از همين رو به نظرم اين رفتار كشور انگليس با من، نشان از ضعف و ترس دارد. در همين راستا از سوي ديگر "سخنگوي وزارت خارجه انگليس طي اظهاراتي گفت: انگليس از ورود افرادي كه انديشه هاي افراطي و خشونت طلب را منتشر مي‌كنند جلوگيري مي‌كند زيرا در آن صورت چنين افكاري در جامعه ما نيز انتشار مي‌يابد.

ما مخالف هر گونه افراط‌ گري هستيم. از سوي ديگر "ماكسيم فرهاگن" وزير مسائل خارجي در كابينه هلند با صدور بيانيه‌اي اعتراض كشورش نسبت به اين رفتار دولت انگليس با اين نماينده پارلمان هلند را اعلام كرد و آن را مخالف آزادي دانست.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما