رسول نور حضرت محمد (ص) - نویسندگانی که علیه اسلام قلم می زنند باید به زباله دان تاریخ بروند
 
 
 
 
 نویسندگانی که علیه اسلام قلم می زنند باید به زباله دان تاریخ بروند

آرشيو اخبار رسول نور1

حجت الاسلام محمدعلی صدوقی با اشاره به قاطعیت امام راحل علیه نویسندگانی که علیه اسلام قلم می زنند، گفت: قلم نویسندگانی که علیه اسلام، پیامبر، قرآن و ائمه اطهار(ع) می نویسند باید شکسته شود و نویسندگان آن به زباله دان تاریخ بروند.به گزارش خبرنگار مهر در یزد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در خطبه های این هفته نمازجمعه اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون همواره نویسندگانی که خود را به شیطان و مظاهر آن در دنیا فروخته اند، علیه اسلام، پیامبر و کلام وحی کتابها نوشته اند که بنا به فرموده امام راحل، این افراد واجب القتل و مرتد هستند و منتشر کنندگان آثار آنها نیز شامل همین حکم می شوند.

حجت الاسلام صدوقی افزود: در دین اسلام قلم دارای حرمت و احترام خاصی است اما به طور قطع هر قلمی احترام ندارد و باید با افرادی که حرمت این ابزار مهم را نگه نمی دارند، برخورد شود.

وی با ستودن قانون آزادی بیان و قلم خاطرنشان کرد: آزادی در این زمینه نباید به هتک حرمت و سو استفاده تبدیل شود بلکه باید از این ابزار به شیوه ای مناسب استفاده کرد و همواره امانتداری در این زمینه را مورد توجه قرار داد.

 خطیب جمعه یزد با بیان این مصداق عنوان کرد: امروز نیز رسانه های غربی در نگارش اخبار خود امانتداری نمی کنند و در به تصویر کشیدن وقایع مهم دنیا کوتاهی و اعمال نظر می کنند.

 صدوقی با اشاره به انعکاس نادرست خبرگزاریها و رسانه های غربی در رابطه با حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال بیان داشت: آنها با کمال وقاحت حضور میلیونی مردم ایران را چند هزار نفری اعلام کردند و این خلاف اخلاق نویسندگی است.

 نماینده ولی فقیه در استان یزد حضور مردم در این راهپیمایی باشکوه را واقعه ای تلخ برای دشمن خواند و ادامه داد: رسانه های غربی برای کاستن این تلخیها از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند.

 وی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به فرار رسیدن اربعین حسینی عنوان کرد: امام حسین(ع) و مکتب ایشان همواره در میان مردم مسلمان و شیعه ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و اربعین شهادت ایشان نیز از ارزش و اهمیت خاصی برای مردم برخوردار است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما