رسول نور حضرت محمد (ص) - افکار عمومی جهان اسلام آمریکا را استیضاح می کند
 
 
 
 
 افکار عمومی جهان اسلام آمریکا را استیضاح می کند

آرشيو اخبار رسول نور6

آیت الله حبیب الله مهمان نواز گفت: آمریکا در جهان اسلام روز به روز منفورتر شده و در افکار عمومی ملتها به خصوص در بین ملتهای جهان اسلام در حال استیضاح است.به گزارش خبرنگار مهر در بجنورد ، امام جمعه بجنورد در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بجنورد افزود: بدون تردید رئیس جمهور و مسئولان کنونی آمریکا روزی در دادگاه عادلانه بین المللی به علت فاجعه آفرینی محاکمه خواهند شد. وی تصریح کرد: آمریکایی ها برای فرار از شکستی که در عراق گریبان آنان را گرفته است، ایران را متهم می کنند اما حتی در گزارشی که در کنگره آمریکا خوانده شد پیوستن عراق به بازار تسلیحات آمریکا تنها دستاورد آمریکا از اشغال این کشور اعلام شد و این امر نشان دهنده نهایت شکست و ضعف دولت آمریکاست.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در بخشی دیگز از سخنان خود گفت: پیشرفت های علمی و صنعتی ایران اسلامی جواب دندان شکن به دشمنان جمهوری اسلامی است. مهمان نواز افزود: استکبار جهانی و دشمنان دولت و ملت ایران تلاش می کنند اعتماد به نفس را در میان مردم ایران کمرنگ تر کنند، اما با همت و ایمان بلند مردم آزاده این هدف شوم آنها همیشه نقش بر آب شده است.

امام جمعه بجنورد گفت: پرتاب موفقیت آمیز موشک کاوشگر امید به فضا دشمنان نظام و اسلام را متحیر کرده است. نماینده مردم خراسان شمالی در خبرگان رهبری افزود: این موفقیت علمی واکنش های متفاوتی از سوی کشورهای غرب و شرق به همراه داشته است.

 مهمان نواز با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: ملت ایران در 22 بهمن پیام خود را به تمام دنیا ارسال کرد و به دنیا فهماند که همیشه از نظام اسلامی دفاع می کند و فناوری هسته ای را حق مسلم خود می داند.

 وی با اشاره به راهپیمایی گسترده ملت ایران در روز 22 بهمن آن را سیلی محکمی به استکبار جهانی دانست و خطاب به کش.رهای استعمارگر گفت: جنایتکاران دست از ماجراجویی علیه امت اسلامی بردارند. وی با اشاره به نقش استقامت و پایداری ملت ایران در پیروزی انقلاب، حضور گسترده مردمی را عامل عقب نشینی تدریجی زیاده خواهان آمریکا و صهیونیسم جهانی دانست.

 امام جمعه بجنورد در خطبه اول نماز جمعه مردم را به تقوای الهی سفارش کرد و نسبت به راه اندازی مسابقه اتومبیلرانی ویژه خواهران در استان خراسان شمالی اعتراض کرد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور6

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما