رسول نور حضرت محمد (ص) - ميزگرد علمي نقد و بررسي وحي و تجربه ديني
 
 
 
 
 ميزگرد علمي نقد و بررسي وحي و تجربه ديني

آرشيو اخبار رسول نور2

مجمع عالي حكمت اسلامي ميزگرد علمي«نقد و بررسي وحي و تجربه ديني» را با حضور اساتيد حوزه و دانشگاه برگزار مي‌كند.محمد باقر خراساني، مدير اجرايي مجمع عالي حكمت اسلامي، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري رسا گفت: ميزگرد علمي «نقد و بررسي وحي و تجربه ديني» از سوي اين مركز در قم برگزار مي‌شود.

 وي در ادامه افزود: در اين نشست كه دبيري آن را حجت‌الاسلام شيرواني بر عهده دارد حجت‌الاسلام ساجدي و حجت‌الاسلام قائمي‌نيا سخنراني مي‌كنند.

مدير اجرايي مجمع عالي حكمت اسلامي خاطر نشان كرد: ميزگرد نقد و بررسي وحي و تجربه ديني از ساعت 9 تا 11:30 صبح روز پنج‌شنبه، 26 دي‌ماه در سالن همايش‌هاي مدرسه عالي دارالشفاي قم برگزار خواهد شد.

 مجمع عالي حكمت اسلامي در سال 1382 در پي ديدار اساتيد علوم عقلي حوزه با مقام معظم رهبري و تشويق ايشان و با اشراف آيات‌ محمد‌تقي مصباح‌يزدي، عبدالله جوادي‌آملي و جعفر سبحاني تشکيل شد تا بتواند مرجعي براي علوم کلام، فلسفه و عرفان بوده، علوم عقلي را در حوزه سامان دهد.

گفتني است، هم اكنون حجج‌اسلام فياضي، پارسانيا و معلمي برخي از اعضاي هيأت علمي مجمع هستند و در آن به مباحثي در حوزه كلام و فلسفه مي‌پردازند که يا در مراکز تخصصي مطرح نمي‌شود و يا احساس مي‌شود در فضاي عمومي حوزه به آن مباحث نياز است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور2

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما