رسول نور حضرت محمد (ص) - پخش فيلم موهن در مورد پيامبر در هلند
 
 
 
 
 پخش فيلم موهن در مورد پيامبر در هلند

آرشيو اخبار رسول نور6

در اين فيلم كه در قالب مصاحبه خبري تدوين شده شخصي كه ماسك به چهره دارد به عنوان پيامبر اسلام ( ص) نمايش داده شده كه به پرسش هاي شخص ديگري به نام احسان جامي پاسخ مي دهد.آريا: شبكه هاي تلويزيوني شهر لاهه كشور هلند فيلمي كوتاه و موهن تحت عنوان گفتگو با حضرت محمد (ص) پخش كردند. اين فيلم كوتاه كه مدت آن 16 دقيقه است توسط سازماني با نام مسلمانان سابق هلند تهيه شده است.

 در اين فيلم كه در قالب مصاحبه خبري تدوين شده شخصي كه ماسك به چهره دارد به عنوان پيامبر اسلام ( ص) نمايش داده شده كه به پرسش هاي شخص ديگري به نام احسان جامي پاسخ مي دهد.

در اين فيلم پرسش هائي توسط جامي در مورد دوران كودكي ،‌ خانواده و همسران پيامبر مطرح مي شود و مصاحبه شونده به آنها پاسخ مي دهد پرسش ها به گونه اي مطرح شده كه شخص مجعول در پاسخ دادن به برخي از آنها دچار نارسائي مي شود ولي محور پاسخ ها به نحوي است كه پيامبر را شخصيتي مدرن كه تمايل دارددينش متناسب با اوضاع جديد جهاني باشد ، معرفي كند.

 دراين فيلم شخصي كه به جاي پيامبر اسلام (ص) نقش بازي مي كند ، طرفدارانش را به عدالت دعوت كرده و از آنها مي خواهد با مخالفان اسلام نجنگيده و خودش نيز در پايان گفتگو با جامي كه نقش مخالف را بازي مي كند به عنوان خداحافظي دست مي دهد.

 جامي يك ايراني است كه از سال 1985 به هلند مهاجرت كرده و پس از وقايع 11 سپتامبر مرتد شده و سازمان مسلمانان سابق هلند را تشكيل داده و به دشمني با اسلام و پيامبر اسلام (ص) مشهور است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور6

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما