رسول نور حضرت محمد (ص) - انيميشن «مهربانان» با موضوع پيامبران آسماني توليد شد
 
 
 
 
 انيميشن «مهربانان» با موضوع پيامبران آسماني توليد شد

آرشيو اخبار رسول نور6

انيميشن «مهربانان» با پرداختن به داستان‌هايي از زندگي پيامبران آسماني در 13 قسمت، در مركز صبا توليد شده است.به گزارش خبرنگار افتخاري خبرگزاري قرآني ايران (ايكنا)، «محمد‌‌رضا بادكوبه» كارگردان انيميشن «مهربانان» گفت: انيميشن 13 قسمتي «مهربانان» با استفاده از جديدترين فناوري 3D max ساخته شده است و تا يك ماه ديگر كار تصويربرداري آن به پايان مي‌رسد.

 وي با بيان اين‌كه در هر قسمت از اين مجموعه به زندگي يكي از پيامبران پرداخته مي‌شود، افزود: در اين انيميشن داستان‌هايي از زندگي پيامبراني چون حضرت محمد(ص)، عيسي(ع)، موسي(ع)، نوح(ع)، ابراهيم(ع)، داوود(ع)، ايوب(ع) و ادريس(ع) روايت خواهد شد.

 وي با اشاره به قسمت مربوط به حضرت محمد(ص) بيان كرد: 60 سال پس از رحلت پيامبر(ص)، آشغالي بر سر پيرمردي يهودي ريخته مي‌شود و او با بازگشتي به ياد سال‌هاي گذشته زندگي خودش مي‌افتد كه بر سر پيامبر آشغال مي‌ريخت، ولي سرانجام با مهر و عطوفت پيامبر(ص) به دين اسلام مشرف مي‌شود.

 كارگردان انيميشن «مهربانان» تصريح كرد: پس از انجام مراحل تصويربرداري، دوبله كار به سرپرستي «منافي» انجام مي‌شود و مجموعه براي پخش در سيما، تحويل مركز صبا مي‌شود. كار ساخت اين مجموعه 13 قسمتي كه هر قسمت آن حدود 9 دقيقه است، دو سال و نيم به طول انجاميده است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور6

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما