رسول نور حضرت محمد (ص) - تخريب مسجد حضرت محمد(ص )شهرياسامال
 
 
 
 
 تخريب مسجد حضرت محمد(ص )شهرياسامال

آرشيو اخبار رسول نور4روزنامه روسي زبان زركالو با ادعاي اينكه ساختمان مسجد غير قانوني بنا شده به نقل از « ميروالح موسم اف » روحاني اين مسجد نوشت : مسجد حضرت محمد(ص) با مجوز شهرداري بخش ياسامال احداث شده است و اگر ادعا مي شود كه ساختمان غيرقانوني ساخته شده چرا آن موقع مانع از انجام عمليات اجرايي نشده اند.

به گزارش شیعه آنلاين به نقل از بولتن، روزنامه هاي ديروز باكو خبر از صدور حكمي از سوي دادگاه بخش ياسامال اين شهر براي تخريب مسجد حضرت محمد(ص ) دادند.

 روزنامه روسي زبان زركالو با ادعاي اينكه ساختمان مسجد غير قانوني بنا شده به نقل از « ميروالح موسم اف » روحاني اين مسجد نوشت : مسجد حضرت محمد(ص) با مجوز شهرداري بخش ياسامال احداث شده است و اگر ادعا مي شود كه ساختمان غيرقانوني ساخته شده چرا آن موقع مانع از انجام عمليات اجرايي نشده اند.

روزنامه يني مساوات نيز در مطلبي اين موضوع را منعكس و به نقل از همين روحاني نوشت : اين مسجد در اداره روحانيت مسلمانان قفقاز و اداره امور ديني جمهوري آذربايجان به ثبت رسيده و اكنون اختلاف بر سر 9 متر مربع زمين مربوط به دانشگاه اقتصاد است كه مناره اين مسجد در آن بنا شده است .

اين روزنامه در ادامه به نقل از «القار ابراهيم اوغلو» رييس مركز اعتقادات ديني جمهوري آذربايجان و امام جماعت مسجد جمعه باكو نوشت: اخيرا در اين كشور از كلمات تخريب انفجار و توقف فعاليت مسجد سخن رانده مي شود كه اقدامي نامطلوب است .

 اين مقام ديني جمهوري آذربايجان افزود: اكنون در اين كشور اسلامي به جاي فراهم كردن شرايط براي احداث مساجد در باره تخريب و يا توقف فعاليت مساجد زياد بحث مي شود كه به هيچ عنوان قابل قبول نيست و اين درحالي است كه جمهوري آذربايجان يكي از كشورهاي مطرح در عرصه بين المللي در خصوص تحمل پذيري ديني است .
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما