رسول نور حضرت محمد (ص) - طی اقدامی وقیحانه در یک زندان تونسی؛لگدزدن‌ به قرآن‌وفحاشی‌ به‌ذات‌ مقدس‌الهی!
 
 
 
 
 طی اقدامی وقیحانه در یک زندان تونسی؛لگدزدن‌ به قرآن‌وفحاشی‌ به‌ذات‌ مقدس‌الهی!

آرشيو اخبار رسول نور3

در پی گرفتن اجباری قرآن کریم از یکی از زندانیان و لگد زدن به آن و نیز فحاشی به ذات مقدس الهی توسط یکی از زندانبانان زندان "ناظور" در تونس، جنجال گسترده ای در این کشور به وجود آمده و انتقادات و اعتراضات بسیاری به مسئولان مربوطه شده است.به گزارش شیعه آنلاین، در اعتراض به این اقدام سازمان دفاع از حقوق بشر تونس با صدور بیانیه ای رسمی رفتار این زندانبان و هشت تن از هم دستان وی را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد و اعلام کرد: این خبر را خانواده این زندانی به ما اطلاع داد. در ادامه این بیانیه آمده: این اولین باری نیست که چنین رفتارهای ضدانسانی، ضداخلاقی و ضداسلامی با زندانیان در زندانهای تونس انجام می شود و عقاید و احساسات دینی آنان زیر پا گذاشته می شود.

 در این بیانیه همچنین از علمای اسلامی خواسته شده تا با اعتراض شدید و درخواست رسیدگی فوری موضوع، به نصرت کتاب خدا، بپردازند زیرا این اقدام به مقدس ترین مقدسات دینی و اسلامی توهین کرده است.

 این سازمان همچنین از علمای اسلامی خواست تا مقامات ارشد و مسئولان مربوطه در تونس را مسئول این رفتار معرفی کنند و خواستار مجازات فوری مرتکبان این اقدام شوند.

در همین راستا یکی از فعالان حقوقی در تونس اعلام کرد که عریضه و طوماری آماده شده و تعداد زیادی از معترضان زیر آن را امضا کرده اند تا به دولت تونس تقدیم شود. طی این طومار اعتراض کنندگان خواستار بررسی فوری این رفتار و مجازات عاملان آن شدند تا چنین رفتاری دیگر تکرار نشود.

 در ادامه این طومار از افکار عمومی جهان اسلام خواسته شده که با اعمال فشار خواستار اعلام فوری نتیجه تحقیقات و بررسی ها در این باره شوند و دولت تونس را مسئول این رفتار معرفی کنند زیرا احساسات تمام مسلمانان و مومنین جریحه دار شده است.

 در همین راستا از سوی دیگر کمیته بین المللی حمایت از اسلام این اقدام را عمدی تلقی کرده و اعلام کرد: بدون شک این رفتار مقصو بوده و برای آن برنامه ریزی شده بود زیرا بدون شک چنین حادثه ای به طور اتفاقی توسط "یاران شیطان" رخ نمی دهد. این جنگی تمام عیار علیه دین مبین اسلام است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما