رسول نور حضرت محمد (ص) - طرح "معرفی حضرت محمد(ص)" در اینترنت
 
 
 
 
  طرح "معرفی حضرت محمد(ص)" در اینترنت

آرشيو اخبار رسول نور5در پی انتشار فیلم موهن، شورای خیریه نجات کویت طرح "معرفی حضرت محمد (ص)" را در شبکه های مختلف اینترنت آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسلامی، شورای خیریه نجات کویت طرحی اینترنتی در پاسخ به فیلم موهن و برای معرفی حضرت محمد (ص) ارائه کرده که با استقبال قابل توجهی در جهان مواجه است.

این طرح ویژه اینترنی اطلاعات بسیاری درباره سیره نبوی را از طریق شبکه های اینترنتی با زبان های مختلف ارائه می کند که برخی از آن مستنداتی از تازه مسلمانان است.

طی این طرح مقالات متعددی درباره حضرت محمد (ص)، ویژگی ها، خصایص، تأثیر ایشان بر انسان ارائه شده است. همچنین شش فیلم در پاسخ به شبهاتی که فیلم موهن به جا گذاشته است، ساخته و بر روی اینترنت رفته است.

شهادت غیر مسلمانان به اخلاق حضرت محمد، اندیشه و اینکه منبع الهام بسیاری از تازه مسلمانان و اندیشمندان غربی بوده و مسائل مرتبط با محیط زیست، آموزش، عدالت اجتماعی، حقوق زن در اسلام و بهداشت سایر موضوعاتی است که در اینترنت قابل مشاهده است.

اطلاعات دیگری شامل تبیین جایگاه اسلام درباره خشونت، بررسی کتاب خدا، تبیین رحمت نبی اکرم، چگونگی عشق مسلمانان به پیامبرشان، همچنین بخشی مربوط به سؤال درباره اسلام و مسلمانان که گروهی متخصص و آشنا به زبان های مختلف به آن پاسخ می دهند نیز در این برنامه گنجانده شده است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1آرشيو اخبار رسول نور2آرشيو اخبار رسول نور3آرشيو اخبار رسول نور6

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .
چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما