رسول نور حضرت محمد (ص) - هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است
 
 
 












 
 هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است

آرشيو اخبار رسول نور3گروهی از علمای الازهر هدف دشمنان از اهانت به نبی اکرم (ص) را ایجاد فتنه و شک و شبهه در دین حنیف اسلام عنوان کرده و گفتند که این تهاجمات و تعرضات از ابتدا و در عصر نبوی بوده و مسئله جدیدی نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسلامی، گروهی از علمای الازهر به منظور مبارزه با اهانت دشمنان به اسلام و مسلمانان و شخص نبی اکرم (ص) همایشی با عنوان "رسول خدا" در یمن برگزار کردند.

4 تن از اعضای گروه الازهر بر جایگاه نبی اکرم (ص) و حقیقت درگیری بین حق و باطل و معرفی حقایق اسلام تمرکز کردند. در این میان شیخ محمود عبدالرزاق یکی از علمای الازهر با بیان اینکه هدف دشمنان از اهانت به نبی اکرم ایجاد فتنه و شک و شبهه در دین حنیف اسلام است، اظهار داشت که این تهاجمات از ابتدا و با آغاز دعوت اسلامی نبی اکرم (ص) وجود داشته است و یهودیان و مسیحیان در ایجاد شک در کلام و صدق رسالت نبی اکرم (ص) اصرار فراوانی داشتند. در واقع در عصر نبوی این تعرضات بوده و مسئله جدیدی نیست.

شیخ لطفی اسماعیل حسن یکی دیگر از علمای الازهر به جایگاه عظیم و بزرگ نبی اکرم میان خلایق اشاره کرد و گفت: خداوند پس از انتخاب نبی اکرم به جایگاه عالی او سوگند یاد کرده است و آیات قرآن و احادیث این نکته را تأکید می کند.

شیخ محمد عیسوی خطیب مسجد شهدای صنعا با بیان اینکه در راستای اهانت به نبی اکرم همه مسلمانان باید به سوی سنت نبوی گرایش بیشتری پیدا کنند، به ضرورت اخلاص مسلمانان در عشق به نبی اکرم اشاره کرد و یادآور شد که علما باید نقش فعال و سازنده ای در معرفی دین حنیف اسلام و نبی اکرم و جایگاه او داشته باشند و باید دیگران را نیز به شناخت نبی اکرم و حقیقت رسالت پیامبر اکرم آشنا و دعوت کنند.




 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3آرشيو اخبار رسول نور6

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .




چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما