رسول نور حضرت محمد (ص) - آمریکا باید عاملان فیلم را مجازات کند
 
 
 
 
 آمریکا باید عاملان فیلم را مجازات کند

آرشيو اخبار رسول نور2عضو پارلمان پاکستان با بیان اینکه مسلمانان هیچگاه به مقدسات دیگر ادیان توهین نکرده اند، بر لزوم مجازات عاملان فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) توسط دولت آمریکا تاکید کرد.


"سکندر علی شورو" عضو پارلمان پاکستان از حزب مردم پاکستان (PPP) در گفتگو با خبرگزاری مهر اعتراض علیه اهانت به مقدسات اسلام را وظیفه هر مسلمان دانست و گفت: ما نیز مانند دیگر مسلمانان جهان مخالفت خود را با انتشار فیلم ضداسلامی در اینترنت و نمایش آن در برخی کشورها اعلام کردیم. پاکستان تنها کشوری بود که در آن تظاهرات گسترده و مداومی در محکومیت این فیلم ساخته شده در آمریکا برگزار شد.
 
وی افزود: این فیلم به اعتقادات مسلمانان و ارزشهای مقدس آنان اهانت کرده است. این در حالی است که مسلمانان هیچگاه دست به چنین اقدامات توهین آمیزی نسبت به سایر ادیان الهی نزده اند. ما در سراسر جهان می بینیم که مسلمانان در کنار دیگر اقلیت ها و یا پیروان دیگر ادیان با مسالمت زندگی می کنند.
عضو پارلمان پاکستان با بیان اینکه همه کشورهای اسلامی موظف به محکوم کردن چنین اقداماتی هستند تاکید کرد: سیاستمداران نیز باید حقوق مسلمانان را به همتایان غربی خود گوشزد کنند. همانگونه که مردم مسلمان اعتراض خود را با برگزاری راهپیمایی در مقابل سفارتخانه های غربی مثل آمریکا و فرانسه انجام دادند، سیاستمداران نیز باید این اعتراضات را به گوش مسئولان این کشورها برسانند.
 
وی یادآور شد: همچنین سیاستمداران آمریکایی باید سازوکاری برای مقابله با این اقدامات توهین آمیز ایجاد و از تکرار چنین مسائلی جلوگیری کنند. از این رو عاملان اینگونه اقدامات باید مانند دیگر اقدامات توهین آمیز در آمریکا مجازات شوند.
 
سکندر علی شورو در پایان اظهار داشت : مسلمانان جهان باید به اعتراضات خود برای جلوگیری از تکرار چنین اهانتهایی در آینده ادامه دهند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 5
تعداد آراء: 2


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1آرشيو اخبار رسول نور4

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .
چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما