رسول نور حضرت محمد (ص) - مسلمانان با وحدت خود جواب دندانشکنی به دشمنان پیامبر(ص) دادند
 
 
 
 
 مسلمانان با وحدت خود جواب دندانشکنی به دشمنان پیامبر(ص) دادند

آرشيو اخبار رسول نور3مدیر مرکز نشر و ترجمه آثار علامه مرتضی عاملی گفت: بعد از انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام(ص)، مسلمانان در تمام دنیا با وحدت و ایستادگی خود در حمایت از رسول الله(ص) جواب دندانشکنی به دشمنان دادند.

حجت‌الاسلام سید محمد مرتضی عاملی در گفتگو با خبرنگار مهر، با محکوم کردن اهانت دشمنان اسلام نسبت به ساحت پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: بیش از هزار و 400 سال است که دشمنان بدنبال آن هستند تا مسلمانان را خشن نشان دهند از این رو نسبت به ساحت قدسی پیامبر(ص) بی‌احترامی می‌کنند.

وی با بیان اینکه هدف منافقان از ورود به جمع مسلمانان، تخریب چهره اسلام بود افزود: با وجود همه اقداماتی که منافقین و کفار علیه مکتب ناب اسلام به کار بستند اما این مکتب انسان ساز، همچنان با قدرت در حال پیشروی است.

فرزند علامه سید جعفر مرتضی عاملی با بیان اینکه شخصیت پیامبر اکرم(ص) بالا‌تر از آن است که با این اقدامات خدشه دار شود افزود: بدگویی نسبت به مقدسات مسلمانان نشانه بغض و خشم دشمنان است و آن‌ها چون نمی‌توانند با منطق در برابر مکتب اسلام خود را ثابت کنند دست به چنین اقدامات تخریبی می‌زنند.

علما با تالیف کتاب، سیره پیامبر(ص) را به جهان بشناسانند

وی عنوان کرد: امروز علما و نویسندگان رسالتی سنگین‌تر بر عهده دارند که باید برای مقابله با این اقدام سخیف دشمنان با تالیف کتابهای در خصوص شخصیت پیامبر اکرم (ص)، سیره ایشان را به دنیا بشناسانند.

حجت الاسلام مرتضی عاملی با بیان اینکه امام خمینی(ره) در خصوص اهانت به ساحت حضرت زهرا(س) و همچنین در مورد سلمان رشیدی حکم صادر کردند، افزود: باید نسبت به کسانی که به پیامبر(ص) و ائمه اطهار(س) بی‌احترامی می‌کنند برخورد شود.

وی اضافه کرد: این گونه تفکرات دشمنان از آزادی بیان نیست و این گونه اقدامات اصلا فکر نیست که بتوان آزادی را در خصوص آن تفسیر کرد.

مدیر مرکز نشر و ترجمه آثار علامه مرتضی عاملی با بیان اینکه با حفظ وحدت امت اسلامی می‌توان در برابر اینگونه اهانت‌ها مقابله کرد افزود: درست است که امت اسلامی در برخی از مسائل با یکدیگر اختلاف دارند ولی وقتی پای شخصیت اول جهان اسلام در میان باشد که همه احترام خاصی نسبت به ایشان قائل‌اند با یکدیگر متحد و هم دل می‌شوند.

وی در پایان افزود: امروز شاهدیم که بعد از انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام(ص)، مسلمانان در تمام دنیا با وحدت و ایستادگی خود در حمایت از رسول الله جواب دندانشکنی به دشمنان دادند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور2آرشيو اخبار رسول نور5

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .
چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما