رسول نور حضرت محمد (ص) - جمشید اوغلو: توهین به پیامبر اسلام توهین به بشریت است/تداوم درخشش نور اسلام در جهان
 
 
 
 
 جمشید اوغلو: توهین به پیامبر اسلام توهین به بشریت است/تداوم درخشش نور اسلام در جهان

آرشيو اخبار رسول نور2رئیس اتحادیه روشنفکران آذربایجان هر گونه توهین به مقدسات اسلام را به منزله توهین به ارزشهای انسانی دانست و از دشمنی دیرینه صهیونیستها و غرب با اسلام خبر داد.

"ائلدنیز جمشید اوغلو قلی اف" رئیس اتحادیه روشنفگران آذربایجان در گفتگو با خبرگزاری مهر به تشریح اهداف عاملان تولید فیلم موهن علیه مقدسات اسلام پرداخت و گفت: کسانی که دست به ایجاد و ساخت آثار اهانت آمیز به مسلمانان می زنند اهداف مشخصی را دنبال می کنند. چنین اقدامی نتیجه تلاشهای دیرینه دشمنان اسلام و مسلمانان است، آنها همواره به دنبال ایجاد بحران و فتنه در کشورهای اسلامی بوده و برای این کار از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.
وی افزود: به همین دلیل دروغین بودن ادعاهایی که از سوی مقامات کشورهای غربی برای دوستی با مسلمانان مطرح می شود، به خوبی نمایان می شود. از جمله اینکه "باراک اوباما" پس از به قدرت رسیدن در آمریکا دم از دوستی با مسلمانان زد، اما بعدها مشخص شد که این سخنان تنها برای منحرف کردن افکار عمومی بوده و دشمنی ها همچنان ادامه دارد.
 
رئیس اتحادیه روشنفکران آذربایجان یادآور شد: تولید چنین فیلم موهنی بار دیگر نشان داد که خصومت ورزی رژیم صهیونیستی و آمریکا با اسلام دیرینه است. این در حالی است که اگر به درستی به قضیه نگاه کنیم متوجه می شویم که توهین به پیامبر اسلام(ص) توهین به بشریت و ارزشهای انسانی است. در واقع توهین به اعتقادات مسلمانان، توهین به همه انسانها است.
 
به گفته وی، همزمانی انتشار کاریکاتورهای موهن در نشریات فرانسه نیز همدستی کشورهای غربی برای مقابله با اسلام و رشد اسلامگرایی در جهان را به نمایش گذاشت.
 
جمشید اوغلو تاکید کرد: با وجود تمام این تلاشهای بی حاصل، نور اسلام به درخشش خود در جهان ادامه می دهد، زیرا حقیقت همواره پیروز است و همه تلاشها برای شکست این حقیقت محکوم به شکست است.
 
وی در پایان اظهار داشت : ارزشهای اسلامی و پیامبر اسلام(ص) به اندازه ای شان و منزلت دارند که چنین توهین هایی نمی تواند از این منزلت کاسته و یا ساحت مقدس آنها را آلوده کند. از این رو اقدامات موهن در آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی تلاشی بیهوده است که به زیان خود آنها تمام می شود. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4آرشيو اخبار رسول نور5آرشيو اخبار رسول نور6

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .
چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما