رسول نور حضرت محمد (ص) - مفتی لبنان: هدف اهانت به اسلام ارائه چهره نادرست از مسلمانان است
 
 
 
 
 مفتی لبنان: هدف اهانت به اسلام ارائه چهره نادرست از مسلمانان است

آرشيو اخبار رسول نور1شیخ محمد رشید قبانی با اشاره به اینکه اهانت به نبی اکرم (ص) هدفمند است، گفت: هدف اصلی این اهانت ها برانگیختن مسلمانان و ایجاد درگیری در جهان است تا چهره نادرستی از مسلمانان ارائه دهند و آنها را تروریست و بی تمدن بخوانند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه خبری عرب نت، شیخ محمد رشید قبانی مفتی لبنان از همه ملت های مسلمان خواست تا به تبیین ارزش ها، مبادی اجتماعی و انسانی دین مبین اسلام و رسالت اساسی آن اقدام کنند.

وی از همه مؤسسات بین المللی و سازمان ملل متحد خواست تا قانونی بین المللی به منظور ممنوعیت اهانت به دین اسلام و معتقدات دینی و جلوگیری از استهزا و تمسخر انبیا و رسولان وضع کنند. وی این امر را ضرور و حتی خواند.

مفتی لبنان خواستار تشکیل کمیته ای از حقوقدانان آشنا به حقوق برای مسلمانان و مسیحیان شد تا از تعرض به دین یا تمسخر رسولان و انبیا جلوگیری کرده و ضمن مجرم شناختن متعرضان، برای آنها مجازات در نظر گیرند.

وی این اهانت ها را نشانه بی تمدنی خواند و ضمن محکوم کردن آن افزود: هدف اصلی این اهانت ها برانگیختن مسلمانان و ایجاد درگیری در جهان است تا چهره نادرستی از مسلمانان ارائه دهند و آنها را تروریست و بی تمدن بخوانند.

شیخ قبانی در ادامه با بیان اینکه مسلمانان حق دارند خشمگین باشند، از آنان خواست تا از انجام هرگونه اقدام منفی برحذر بوده و ضمن کنترل خشم خود اهداف دشمنان را نیز در نظر بگیرند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3آرشيو اخبار رسول نور4آرشيو اخبار رسول نور5

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .
چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما