رسول نور حضرت محمد (ص) - فرهنگ مهدویت وارد منازل مردم شود
 
 
 
 
 فرهنگ مهدویت وارد منازل مردم شود

آرشيو اخبار رسول نور6
مشاور استاندار کرمان در امور قرآنی با بیان اینکه باید کاری کنیم که فرهنگ مهدویت وارد منازل مردم شود، گفت: ما باید قرآن را در زندگی خود ساری و جاری کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از عنبرآباد، حسین خاکساری در نشست شورای اداری در این شهرستان با بیان اینکه انسان دو مقام ولایی و اجرایی دارد، اظهار داشت: باید به این دو مقام توجه داشته باشیم، زیرا این دو مقام می‌توانند انسان را به سرمنزل مقصود برسانند و در سعادت انسان تأثیرگذار باشند.

وی افزود: در سیر مسائل فرهنگی، بنیاد مهدویت در سطح کشور تشکیل شده است که طرح‌های فرهنگی از قبیل تفسیر نهج‌البلاغه، قرآن، احکام و مسائل مهدویت را دنبال می‌کند.


خاکساری با بیان اینکه طرح انتظار ظهور از طریق این بنیاد در حال اجراست، تصریح کرد: این طرح تا به امروز موفقیت‌های خوبی کسب کرده و توانسته است در بین مدیران جایگاه خود را پیدا کند.


وی با بیان اینکه همه وظیفه دارند مردم را با سیره امام زمان (عج) آشنا کنند، خاطرنشان کرد: در این راستا طرح «هزار در هزار» فرهنگیان در سطح استان کرمان و شهرستان‌های آن در حال برگزاری است.


مشاور استاندار کرمان در امور قرآنی با اشاره به کسب نتایج خوب از اجرای این طرح برای فرهنگیان گفت: از همین رو با هماهنگی استاندار طرح «هزار در هزار» برای مدیران و اداره‌های شهرستان‌های استان نیز اجرا می‌شود.


خاکساری با بیان اینکه باید کاری کنیم که فرهنگ مهدویت وارد منازل مردم شود، ابراز داشت: ما باید قرآن را در زندگی خود ساری و جاری کنیم تا از این طریق به امام زمان (عج) معرفت پیدا کنیم.


وی افزود: از بهترین کارها در زمان غیبت امام زمان (عج) انس با قرآن کریم است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما