رسول نور حضرت محمد (ص) - آمريكا به عنوان نماد استكبار با ايجاد تفرقه به دنبال شكست امت اسلامی است
 
 
 
 
 آمريكا به عنوان نماد استكبار با ايجاد تفرقه به دنبال شكست امت اسلامی است

آرشيو اخبار رسول نور6
حجت‌الاسلام نجفی روحانی با بيان اينكه امروز دشمن اصلی مسلمين دنيای استكبار است، افزود: آمريكا به عنوان نماد استكبار با ايجاد تفرقه به دنبال شكست امت اسلامی است، آمريكا و رژيم صهيونيستی دشمن اصلی مسلمانان هستند و نقش شيطان را ايفا می‌كنند.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) به مدينه منوره، حجت‌الاسلام نجفی روحانی، نماينده بعثه مقام معظم رهبری  در مدينه منوره در ديدار يك انديشمند تونسی با بيان اين مطلب كه مشكل اصلی جهان اسلام بی‌توجهی به اسلام ناب است، افزود:متاسفانه امروز جهان اسلام قطعه قطعه شده و يد واحده نيستند.

وی دو عامل را تنها داروی شفابخش برای مسلمانان خواند و گفت: وحدت و بيداری داروی درد مسلمين است، مسلمانان برای حفظ عزت خود نيازمند به وحدت و همدلی و هشياری هستند.


نماينده بعثه مقام معظم رهبری در مدينه منوره با ذكر اينكه بعثت پيامبر(ص) در راستای بيداری بشريت بوده است، عنوان كرد: بعثت برای بيداری و رويش و رشد انسان است، سرزمين وحی درس‌های عزت‌بخشی برای مسلمانان دارد كه رسالت انديشمندان انتقال آن‌ها به جوامع اسلامی است.


حجت‌الاسلام نجفی روحانی افزود: همانگونه كه پيامبر(ص) از مكه به مدينه هجرت كردند و حكومت اسلامی تشكيل دادند، ما نيز به سهم خود و به عنوان امت مسئوليت داريم اسلام ناب و اصيل را به نقاط مختلف جهان منتقل كنيم.


وی با اشاره به رسالت خطير انديشمندان مسلمان عنوان كرد: اين افراد بايد با زبان و قلم برای بيدارسازی امت اسلامی تلاش كنند و وحدت را ميان جوامع مسلمين برقرار سازند.


حجت‌الاسلام نجفی روحانی وحدت را رمز پيروزی خواند و گفت: دشمن‌شناسی و دوست‌شناسی نيزنشانه بيداری انسان است، مسلمانان بايد دشمنان خود را بشناسد و با صلابت با آن ها برخورد كنند و اما در مقابل دوستان خضوع و محبت داشته باشند.


نماينده بعثه مقام معظم رهبری در مدينه منوره با بيان اينكه امروز دشمن اصلی مسلمين دنيای استكبار است، افزود: آمريكا به عنوان نماد استكبار با ايجاد تفرقه به دنبال شكست امت اسلامی است، آمريكا و رژيم صهيونيستی دشمن اصلی مسلمانان هستند و نقش شيطان را ايفا می‌كنند.


وی با اشاره به ماذنه بلال گفت: پيام بلال برای دنيای اسلام استقامت است و اذان نيز شعار اسلام است و در آن شهادت به يگانگی خداوند و رسالت پيامبر(ص) به همه دنيا اعلام می‌شود.


نماينده بعثه مقام معظم رهبری در مدينه منوره در پايان سخنان خود با ذكر اينكه ايران خاستگاه اسلام اصيل است، خطاب به اين مجاهد تونسی گفت: با سفر به ايران از نزديك با مردم فكور، آزاده، مسلمان، بيدار و مهربان ايران آشنا شويد. ايرانی‌ها به انقلاب مردم تونس علاقه دارند زيرا انقلابی اسلامی است.


در پايان اين نشست صميمی اين انديشمند تونسی از دست نماينده بعثه رهبری يك جلد قرآن كريم و صحيفه سجاديه دريافت كرد.


لازم به ذكر است، اين انديشمند تونسی مطالعات فراوانی در زمينه علوم اسلامی و شيعی داشته و كتاب‌های استاد مطهری را نيز مطالعه كرده است.


وی هفته گذشته به همراه خانواده خود در دعای كميل مدينه منوره شركت كرده بود.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما