رسول نور حضرت محمد (ص) - خانواده‌ها از انس فرزندان خود با قرآن غافل هستند
 
 
 
 
 خانواده‌ها از انس فرزندان خود با قرآن غافل هستند

آرشيو اخبار رسول نور1
مدیر موسسه قرآنی نورالثقلین شهرستان فردوس گفت: بسیاری از خانواده‌ها از انس و الفت فرزندان خود با قرآن غافل هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از فردوس، رضا قربانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از سه حقی که فرزند به عهده پدر دارد یکی آن است که به او قرآن بیاموزد یعنی یا خود تعلیم دهد یا برای فرزند خود معلم قرآن بگیرد که در این ارتباط بیشتر مسلمانان غافل بوده و پدران به این حق عمل نمی‌کنند.

وی افزود: نگرش قرآنى به زندگى و خانواده و داشتن نظام اندیشه مى‌تواند کودک را نظام‌مند و گفتن داستان‌هایى از نظم و نظام کودک را با نگرش منظم به زندگى آشنا می‌کند.


مدیر موسسه قرآنی نورالثقلین و کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی فردوس از آغاز ثبت‌نام کلاس‌های این موسسه خبر داد و تصریح کرد: موسسه قرآنی نورالثقلین در دو بخش آموزش‌های عمومی و آموزش‌های تخصصی قرآن کریم تا پایان خردادماه ثبت‌نام می‌کند.


قربانی روخوانی، روان‌خوانی، صحت قرائت نماز، تجوید، تفسیر و ترجمه مفاهیم و آموزش قرآن ویژه نونهالان پیش دبستانی را از جمله آموزش‌های عمومی موسسه قرآنی نورالثقلین شهرستان فردوس برشمرد.


وی همچنین آموزش‌های تخصصی این موسسه را شامل دوره تربیت آموزشیار قرآن کریم، دوره تربیت معلم روخوانی و روان‌خوانی، دوره تربیت معلم تجوید قرآن کریم و دوره تخصصی صوت و لحن قرآن کریم عنوان کرد.


مدیر موسسه قرآنی نورالثقلین و کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی فردوس همچنین از برگزاری طرح بینات و ثبت‌نام آزمون تفسیر نورالهدی طی ماه مبارک رمضان در این موسسه خبر داد.


قربانی برگزاری کلاس‌های آموزشی قرآن، برگزاری دو دوره تربیت معلم روخوانی و روان‌خوانی، اجرای طرح بینات، برگزاری نخستین جشنواره قرآنی خانواده، کرسی تلاوت قرآن کریم و برگزاری آزمون تفسیر نورالهدی را از جمله فعالیت‌های انجام شده موسسه قرآنی نورالثقلین شهرستان فردوس عنوان کرد.


موسسه قرآنی نورالثقلین زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس از موسسات فعال قرآنی در سطح استان خراسان جنوبی به شمار می‌رود.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما