رسول نور حضرت محمد (ص) - امروز ايران اسلامي به‌واسطه وجود مقام معظم رهبري كانون بيداری اسلامی شده است
 
 
 
 
 امروز ايران اسلامي به‌واسطه وجود مقام معظم رهبري كانون بيداری اسلامی شده است

آرشيو اخبار رسول نور5
اگر امروز ايران كانون بيداری اسلامی است به خاطر رهبری امام خامنه‌ای و حمايت تمام و كمال مردم در مرحله استكمال است و رمز پيروزی، پيوند حاكميت رهبری دوم با رهبری اول است.


به گزارش خبرگزاري قرآني ايران(ايكنا) شعبه مركزي، حجت‌الاسلام سعيدی، نماينده ولی فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم توديع و معارفه نماينده ولی فقيه در سپاه روح الله استان به تشريح انقلاب توحيدی پرداخت و امام خمينی(ره) را موسس انقلاب و رهبر معظم انقلاب را استقراربخش انقلاب دانست و افزود: امام خامنه‌ای(مدظله) در طول 24 سال، انقلاب اسلامی ايران را تحكيم بخشيد و از حريم آن صيانت كرد.

وی با تبريك 13 رجب سالروز ميلاد مسعود جانشين رسول اكرم(ص) اظهاركرد: مشكل صدر اسلام نياز به رهبری بود. رهبری از جنس همان رهبر قبلی كه انقلاب حضرت رسول(ص) را استحكام بخشيد و از خطرات مصون ساخت ولی متأسفانه اين اتفاق نيفتد.


حجت‌الاسلام سعيدی در ادامه بسترسازی، پيروزی، استقرار و استكمال را چهار مرحله در انقلاب‌های توحيدی دانست و گفت: در انقلاب توحيدی اين چهار مرحله الزامی است و اگر با اين فرمول‌ انقلاب‌ها را مورد بررسی قرار دهيم متوجه علت به سرانجام نرسيدن آنها می‌شويم.


وی حضور مردم را شرط كافی و رهبری الهی و شريعت را شروط لازم برای برای ايجاد جامعه توحيدی عنوان كرد و گفت: نقش مردم توليد ولايت نيست ولی توليد قدرت برای ولايت است.


حجت‌الاسلام سعيدی با تأكيد بر لزوم حضور مردم جهت ساخت بستر لازم برای حكومت الله در جامعه گفت: در انقلاب موسی‌بن عمران (ع) بسترسازی و پيروزی انجام گرفت اما استقرار پيدا نكرد و با شكست مواجه شد.


وی تداوم انقلاب را در دست‌های مردم دانست و افزود: پيامبر(ص) نيز پس از بسترسازی و پيروزی به مرحله استقرار رسيد و در آن مرحله به مدت 10 سال انقلاب ايشان استقرار پيدا كرد و يك حكومت اسلامی مستحكم شد، اما در مرحله آخر يعنی انتقال رهبری مردم دچار اشتباه شدند كه اين مرحله از مراحل سخت انقلاب است.


نماينده ولی فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پايان خاطرنشان كرد: اگر امروز ايران كانون بيداری اسلامی است به خاطر رهبری امام خامنه‌ای و حمايت تمام و كمال مردم در مرحله استكمال است و رمز پيروزی، پيوند حاكميت رهبری دوم با رهبری اول است.


يادآور مي‌شود؛ در پايان اين مراسم حجت‌الا‌سلام محمد ذبيحی به عنوان مسوول نمايندگی ولی فقيه در سپاه روح‌‌الله معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام رضا نوراللهی تقدير به عمل آمد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما