رسول نور حضرت محمد (ص) - رمز پيروزی رزمندگان تبعيت از ولايت و آموزه‌های دينی و قرآنی بود
 
 
 
 
 رمز پيروزی رزمندگان تبعيت از ولايت و آموزه‌های دينی و قرآنی بود

آرشيو اخبار رسول نور1
احمد عليرضابيگی گفت: تنها رمز پيروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به‌خاطر تبعيت از ولايت و آموزه‌های دينی و قرآنی بود.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان شرقی، احمد عليرضابيگی،استاندار آذربايجان شرقی درهمايش پايوران و پيشكسوتان عرصه جهاد و شهادت سپاه ناحيه مراغه با بيان اينكه رزمندگان از شهادت در راه خدا هيچ ترس و واهمه‌ای نداشتند، افزود: تبعيت از ولايت و شناخت آموزه‌های دينی و قرآنی تنها عاملی بود كه موجب می‌شد رزمندگان بدون واهمه به‌دنبال رسيدن به شهادت و لقاءا.. دويده و از هم پيشی گيرند.

وی گفت: رزمندگان در تمامی عمليات‌ها با بصيرت و معنويت ارتباط قلبی خود را با خواندن قرآن و دعا حفظ كرده و در دعايشان شهادت را از معبودشان درخواست می‌كردند.


استاندار آذربايجان شرقی بابيان اينكه رزمندگان در طول هشت سال دفاع‌ مقدس با اطاعت محض از فرامين ولايت و رهبری دشمنان را به‌خاك مذلت نشاندند، افزود: اقتدار و عزت انقلاب به بركت ولايت بوده و دشمنان را در رسيدن به اهداف شوم خود نا‌اميد كرده است.


وی با اشاره به اينكه دشمنان اسلام با تمام توان و با به‌كارگيری تمام امكانات رسانه‌ای امروز در صدد كم‌كردن نقش ولايت و معنويت درجامعه ما هستند، افزود: هوشياری و آگاهی مردم بالاتر از آن است و هميشه در تمامی صحنه‌ها نشان داده‌اند كه در خط رهبری و پيروز در تمامی عرصه‌ها هستند.


بيگی با اشاره به اينكه جوانان با تكيه بر خودباوری انقلاب اسلامی را در تمامی زمينه‌ها غنی ساخته‌اند، افزود: به بركت خون شهدا‌، جوانان انقلاب اسلامی را با تكيه بر تقوی و اخلاص در برابر توطئه‌ها بيمه كرده و ندای اسلام را در تمامی كشورهای جهان طنين‌انداز نموده‌اند.


به گفته وی اقتدار و آرامش امروز انقلاب اسلامی مرهون جانفشانی و جانبازی‌های رزمندگان در دفاع مقدس بوده و بايد قدردان پيشكسوتان جهاد و شهادت باشيم.


وی بر انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان تأكيد كرد و افزود: پيشكسوتان عرصه جهاد و شهادت بايد در اشاعه و انتقال فرهنگ دفاع مقدس در جامعه اسلامی كوشا باشند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما