رسول نور حضرت محمد (ص) - برگزاری مراسم اعتکاف به‌منظور مقابله فرهنگی با دشمنان، مورد توجه قرار گيرد
 
 
 
 
 برگزاری مراسم اعتکاف به‌منظور مقابله فرهنگی با دشمنان، مورد توجه قرار گيرد

آرشيو اخبار رسول نور6
برگزاری مراسم اعتکاف، همچون ساير اقدامات فرهنگی گامی بسيار مهم در راستای مبارزه با جنگ نرم دشمنان نظام و انقلاب است كه بايد مورد توجه مردم و مسئولان قرار گيرد.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه البرز، مهدی ايران‌نژاد، فرماندار كرج در نشست هماهنگی مراسم اعتكاف در سطح مساجد شهرستان كرج که در فرمانداری اين شهرستان برگزار شد، گفت: مراسم اعتکاف در سال گذشته در 60 مسجد شهرستان برگزار شد و در سال جاری اين تعداد به دو و نيم برابر افزايش می‌يابد.

وی افزود: برگزاری اين مراسم همچون ساير اقدامات فرهنگی گامی بسيار مهم در راستای مبارزه با جنگ نرم دشمنان نظام و انقلاب است كه بايد مورد توجه مردم و مسئولان قرار گيرد.


ايران‌نژاد در بخش ديگری از سخنان خود با تأكيد بر اينكه اعتكاف، يكی از شاخص‌های ارتقای معنويت در جامعه است، بيان كرد: اگر می‌خواهيم با اهداف و برنامه‌های مسموم جنگ نرم مبارزه كنيم بايد جهت ارتقای شاخص‌های فرهنگی و معنوی در جامعه تلاش و برنامه‌ريزی كارشناسی داشته باشيم.


فرماندار كرج، در سخنانی تحليلی به برخی اقدامات و توطئه‌های دشمنان در راستای اهداف طراحی جنگ نرم پرداخت و يادآور شد: جامعه امروز ما در شرايطی قرار دارد كه اقدامات فرهنگی بر ساير امور مقدم است؛ بنابراين مديران در تمامی حوزه‌ها بايد به‌گونه‌ای برنامه‌ريزی كنند كه بتوانند علاوه بر خنثی‌كردن توطئه دشمنان در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های فرهنگی مبتنی بر فرهنگ غنی اسلام گام بردارند.


وی افزود: ترويج بهائيت و عرفان‌های نوظهور، شيطان‌پرستی و ترغيب جوانان به استفاده از مواد مخدر صنعتی برای تخريب انديشه خلاق جوانان از جمله اهدافی است كه در طراحی جنگ نرم از سوی دشمنان مدنظر قرار داشته و دارد.


ايران نژاد در پايان گفت: در چنين شرايطی نقش دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی برای مقابله با اين اقدامات بسيار مهم است و اميد می‌رود با تهيه و تدوين برنامه‌های مناسب شاهد اجرای برنامه‌های پرمحتوای دينی و فرهنگی در سطح شهرستان باشيم.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما