رسول نور حضرت محمد (ص) - توطئه علیه شیعیان با چاپ كتاب «شيعه؛ تفرقه‌انداز و اهانت‌کننده به صحابه»
 
 
 
 
 توطئه علیه شیعیان با چاپ كتاب «شيعه؛ تفرقه‌انداز و اهانت‌کننده به صحابه»

آرشيو اخبار رسول نور3
توطئه‌ای حساب شده علیه شیعیان با چاپ كتاب «شيعه؛ تفرقه‌انداز و اهانت‌کننده به صحابه و زوجات نبی(ص)» در اندونزی شکل گرفته است.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه منطقه شرق و جنوب شرق آسیا، توطئه‌ای حساب شده علیه شیعیان با چاپ و توزیع كتابی در سطحی گسترده‌ با عنوان «شيعه؛ تفرقه‌انداز و اهانت‌کننده به صحابه و زوجات نبی(ص)» اخیراً در سراسر اندونزی شکل گرفته است.

بنا بر این گزارش، آراء و نقطه نظرات شخصيت‌های دينی و مذهبی برجسته‌ای همانند هاشم اشعری، برخی اعضای مجلس العلمای مركزی، دارالافتای مجلس العلمای جاوه شرقی و برخی مناطق ديگر، آراء و فتاوی رهبران محلی سازمان‌های اسلامی محمديه و نهضت العلما در مناطق مختلف، تعدادی از حبائب و سادات اندونزی نظیر حبيب احمد زين الكاف و حبيب سالم چندان، برخی رؤسای حوزه‌های دينی بزرگ اندونزی نظیر كياحی الياس روحيات و همچنين برخی چهره‌های دانشگاهی شناخته شده همچون حاجی عمر راشيدی، حسن البصری و ام نصير، درج شده است كه در آن علیه عقاید و افکار مکتب شيعه سخن گفته‌اند.


لازم به ذکر است، دور جديدی از حملات و تهاجمات علیه شيعیان در اندونزی كه بسيار حساب شده و به صورت گسترده در حال وقوع است و نگرانی‌های بسياری را ميان جامعه اقليت شيعیان اندونزیایی كه از حداقل حمايت‌ها در این کشور برخوردار هستند؛ ايجاد كرده است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما