رسول نور حضرت محمد (ص) - ضرورت توجه به ديدگاه اهل بيت(ع) نسبت به قرآن كريم
 
 
 
 
 ضرورت توجه به ديدگاه اهل بيت(ع) نسبت به قرآن كريم

آرشيو اخبار رسول نور6
مشاور مقام معظم رهبری با اشاره به اقدامات جهادی از سوی ناشران قرآنی افزود: نگاه اهل بيت(ع) به قرآن كريم بايد مورد توجه قرار بگيرد، در غير اين صورت سودجويان تعبير نادرستی از اين كتاب آسمانی خواهند كرد.


علی‌اكبر ولايتی، مشاور مقام معظم رهبری، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، حوزه معارف قرآنی را اصلی‌ترين اقدام در صنعت نشر عنوان كرد و يادآور شد: بی‌ترديد كار كردن در حوزه معارف قرآن كريم از مهمترين و جدی‌ترين فعاليت‌هايی است كه برعهده همه افرادی كه در اين زمينه گام برمی‌دارند، گذاشته شده است.

وی افزود: منبع همه معارف و فرهنگ‌ها قرآن كريم است. تمدن اسلامی اگر چنين عظمتی دارد و اگر بيداری اسلامی چنين نتايج عظيمی دارد و جهان را به حركت درآورده است، به اين دليل بوده كه اساس اين حركت از قرآن نشئت گرفته است.


وی عنوان كرد: اهل بيت(ع) مفسران واقعی و حقيقی قرآن كريم هستند، به همين دليل بايد نگاه و نظرات آن بزرگواران در رابطه با قرآن كريم و تفسير آيات نورانی مورد توجه قرار بگيرد؛ در غير اين صورت افرادی كه اهليت ندارند، به تفسير و تعبير قرآن می‌پردازند و از آن استفاده‌ای می‌كنند كه در شأن اسلام و قرآن كريم نيست.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما