رسول نور حضرت محمد (ص) - اهانت به قرآن توطئه‌ای صهيونيستی است
 
 
 
 
 اهانت به قرآن توطئه‌ای صهيونيستی است

آرشيو اخبار رسول نور2
كشيش امريكايی تحت تأثير عقايد و اهداف اسرائيل و صهيونيست‌ها اقدام به قرآن‌سوزی کرده است.


حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمیر صادق ابراهیمی، مدیر حوزه علمیه قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه قزوین، با اشاره به قرآن‌سوزی اخیر کشیش آمریکایی گفت: این اولین‌بار نیست که کشیشان آمریکایی بغض و عداوت خود را با اهانت به قرآن و کتاب آسمانی مسلمانان نشان می‌دهند و این کار قبلا هم توسط آن‌ها انجام شده است.

وی افزود: بعضی از کشیشان آمریکایی به دلیل عدم استقلال فکری تحت تأثیر عقاید صهیونیست‌ها قرار گرفته و همسو با سیاست‌های آنان حرکت می‌کنند.


حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به اهداف این بی‌حرمتی گفت: هدف اصلی دشمنان اسلام تفرقه‌افکنی بین ادیان مختلف است و با اهانت به قرآن فکر می‌کنند که مسلمانان هم مقابله به مثل کرده و نسبت به کتب آسمانی دیگر بی‌احترامی خواهند کرد در صورتی باید بدانند که عقاید ادیان دیگر برای مسلمانان محترم بوده و هیچ وقت بی‌احترامی به ادیان دیگر توسط مسلمانان اتفاق نخواهد افتاد.


مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مسلمانان باید هوشیاری خود در برابر این توطئه‌ها حفظ نمایند و طوری رفتار نکنند که مورد سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.


یادآوری می‌شود که اسقف «تری جونز» مدیر کلیسای «مرکز پیگیری جهانی یمامه» در ایالت فلوریدای آمریکا، خواستار نامیدن روز ۱۱ سپتامبر به عنوان روز جهانی سوزاندن قرآن کریم شد، وی یکی از مخالفان سرسخت دین اسلام در آمریکا است و پیروان خود را به مقابله با اندیشه اسلامی و سوزاندن قرآن کریم تحریک می‌کند و برای تحقق این هدف، صفحه‌ای در پایگاه اجتماعی «فیس بوک» با شعار «روز جهانی سوزاندن قرآن» اختصاص داده است.


این دومین بار است که این کشیش آمریکایی اقدام به سوزاندن قرآن و اهانت به کتاب آسمانی کرده و موجب خشم مسلمانان شده است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما