رسول نور حضرت محمد (ص) - رونمايي از کتاب هذا رسول الله
 
 
 
 
 رونمايي از کتاب هذا رسول الله

آرشيو اخبار رسول نور5

كتاب هذا رسول الله در حاشيه دومين همايش بين‌المللي حمايت از پيامبر گرامي اسلام در كويت رونمايي شد.به گزارش خبرگزاري رسا به ‌نقل از خبرگزاري IINA، معاون دبيركل سازمان حمايت از پيامبر(ص) در همايش بين‌المللي حمايت از پيامبر گرامي اسلام(ص) که روز گذشته در كويت برگزار شد، گفت: مطالب اين کتاب از كتاب‌هاي معتبر حديث و دانش‌نامه‌هاي بزرگ در زمينه سيره و سنت نبوي(ص) جمع‌آوري‌شده است.

وي تاکيد کرد: در اين کتاب سيره نبي مکرم اسلام در زمينه هاي مختلف فردي و اجتماعي و نيز احاديث و روايات آن حضرت در زمينه هاي مباحث اخلاقي جمع آوري ‌شده‌است.

 اين شخصيت اسلامي با بيان اينکه در زمان حاضر بايد همه تلاشمان را به کار گيريم تا از شخصيت پيامبر اسلامي دفاع کنيم، افزود: هدف از تأليف کتاب هذا رسول الله معرفي شخصيت پيامبر گرامي اسلام به شکلي صحيح و معتبر به غير مسلمانان است.

وي همچنين با اظهار اينکه احاديث به‌كار رفته در اين كتاب كاملاً روشن و آشكار و فهم آن براي پيروان اديان و عقايد آسان است تصريح کرد: در اين كتاب از پرداختن به اجتهادات فقهي نيازمند به شرح و تفسير ، خودداري کرده ايم.

 گفتني است اين کتاب قرار است به 40 زبان خارجي ترجمه شود.

 شايان ذکر دومين از كشورهاي مختلف جهان، نمايندگان سازمان كنفرانس اسلامي، انجمن جهاني اسلام، اتحاديه عرب، سازمان آموزش، علوم و فرهنگ اسلامي(آيسسكو)، اتحاديه مجالس كشورهاي اسلامي، شوراي همكاري خليج فارس و بانك اسلامي توسعه حضوردارند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور5

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما