رسول نور حضرت محمد (ص) - در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود
 
 
 
 
 در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود

آرشيو اخبار رسول نور5

آیت الله نوری همدانی در دیدار مسئولان آب و فضلاب استان تهران با تبریک 17 ربیع الاول گفت: باید با الگو گیری از پیامبر اسلام(ص) در جهت اتحاد ملی و انسجام اسلامی قدم های مثبت برداشت. 
 

   
.

استان ها: آيت الله نوري همداني الگوگيري از ائمه و پيامبر اسلام(ص) براي رسيدن به اتحاد ملي و انسجام اسلامي را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، آیت الله نوری همدانی در دیدار مسئولان آب و فضلاب استان تهران با تبریک 17 ربیع الاول گفت: باید با الگو گیری از پیامبر اسلام(ص) در جهت اتحاد ملی و انسجام اسلامی قدم های مثبت برداشت.

وی با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اتحاد ملی و انسجام اسلامی اعلام شده است افزود: یک از اهداف پیامبر اسلام نیز تفاهیم و اتحاد بود که در قشر های مختلف جامعه آن زمان ایجاد کرده بود و پیامبر اسلام(ص) به همین منظور اولین فعالیتی که انجام داد ساختن مسجد و صیغه اخوت بین مسلمانان شد.

آیت الله نوری همدانی خاطر نشان کرد: سال گذشته به نام پیامبر اعظم بود و این برای بهتر شناختن و بهتر شناساندن رفتار و سیره آن حضرت به جهان بود و امسال در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی باید در زمینه وحدت و اتحاد با الگو گیری از ائمه قدم های مثبتی برداشته شود.

وی در ادامه به اتحاد دشمنان علیه مسلمانان اشاره کرد و گفت: حق ایران بود كه 15 ملوان انگليسي را که به آب های ایران تجاوز کرده بودند دستگیر کند ولی اتحاد اروپا و دشمنان اسلام بدون اینکه موضوع را بررسی کنند علیه آن موضع گرفتند.

وی در ادامه صبر و استقامت مسلمانان در برابر استکبار را خواستار شد و گفت: در یک خانواده اختلاف مانع پیشرفت آن می شود و جامعه هم زمانی سقوط می کند که اتحاد و وحدت بین آنان نباشد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 2.23
تعداد آراء: 94


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور5

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما