رسول نور حضرت محمد (ص) - آیت‌الله مکارم‌ شیرازی: در چند روز اخیر 26 میلیون سی‌دی علیه اسلام در آمریکا منتشر شده است
 
 
 
 
 آیت‌الله مکارم‌ شیرازی: در چند روز اخیر 26 میلیون سی‌دی علیه اسلام در آمریکا منتشر شده است

آرشيو اخبار رسول نور3

آیت‌الله مکارم‌ شیرازی با اشاره به دشمنی آمریکا و رژیم اسرائیل با جهان اسلام بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در برابر دشمنان تاکید کرد.به گزارش شبکه خبر به نقل از ایرنا ، آیت‌الله مکارم‌ شیرازی گفت:در چند روز اخیر 26 میلیون سی‌دی علیه اسلام

در آمریکا منتشر شده است، این کار مطابق قانون جنگل است که بدون هیچ دلیلی این همه توهین می‌کنند. ایشان با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی اسلام در برابر دشمنان با انتقاد از سخنان شیخ‌یوسف قرضاوی و برخی علمای الازهر مصر بیان داشت: ما دست دوستی به سوی شما دراز می‌کنیم، ما وسیله شدیم که فشار آمریکا و رژیم اسرائیل به شما کم شود.

 این مرجع تقلید در ادامه با انتقاد از عدم اجرایی شدن آیین‌نامه شورای نگهبان گفت: برخی بانک‌ها به آیین‌نامه‌های قانونی و شرعی عمل ‌نمی‌کنند و فاکتورهای قلابی را می‌پذیرند در صورتی که این کار ربای خالص و تمار عیار است.

ایشان با انتقاد از سوءاستفاده از عناوین دینی برای دستیابی به مقاصد غیردینی تصریح کرد: زیر پوشش نام مقدس شرع، معاملات ربوی انجام می‌شود و موسساتی که به نام امام صادق (ع) و امام باقر (ع) تاسیس می‌شوند به نام کارمزد 28 درصد ربای آشکار می‌گیرند.

 آیت‌الله مکارم‌ شیرازی افزود: سابقاً با یک منبر می‌توانستیم مردم را از گناه حفظ کنیم ولی امروز نمی‌شود و باید از عوامل دیگر تبلیغی بهره جست و یکی از این موارد ایجاد سرگرمی‌های سالم است.

 ایشان با اشاره به ضرورت توجه به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: امر به معروف و نهی ازمنکر باید قوی‌تر اجرا شود در حالی که بعد از گذشت سی سال از انقلاب هنوز به درستی اجرا نشده است و اگر این اصل در جامعه اجرا نشود فساد در سطح جامعه بیشتر می‌شود.

 آیت‌الله مکارم‌ شیرازی با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه در افزایش پرونده‌های قضایی در سال جاری تصریح کرد: درحکومت اسلامی وظیفه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بیشتر می‌شود، برخی از روشنفکران می‌گویند که در دنیای امروز نباید به کسی کار داشته باشیم، در حالی که این تفکر و منطق غلط است و سبب ترویج فساد وگناه می‌شود.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما