رسول نور حضرت محمد (ص) - آماده تعامل با نهادها جهت برگزاری فعاليت‌های قرآنی نوجوانان هستيم
 
 
 
 
 آماده تعامل با نهادها جهت برگزاری فعاليت‌های قرآنی نوجوانان هستيم

آرشيو اخبار رسول نور6
داوود تك‌فلاح با بيان اينكه امسال با ادغام سازمان‌های ملی جوانان و تربيت‌بدنی و تشكيل «وزارت ورزش و جوانان»، تعاملات خود را با اين وزارتخانه ادامه خواهيم داد، گفت: هم‌چنين آماده تعامل با نهادهای مختلف جهت برگزاری فعاليت‌های قرآنی نوجوانان هستيم.


داوود تك‌فلاح، معاون پژوهش و آموزش سازمان دارالقرآن‌الكريم، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرانی ايران‌(ايكنا) اظهار كرد: با توجه به سند راهبردی سازمان دارالقرآن‌الكريم، بزرگ‌ترين دغدغه ما ايجاد تعامل ميان سازمان دارالقرآن‌الكريم با ساير سازمان‌ها و نهادها است تا بتوانيم از امكانات و توانمندی‌هايی كه در ساير سازمان‌ها و دستگاه‌ها وجود دارد، استفاده كنيم.
معاون پژوهش و آموزش سازمان دارالقرآن‌الكريم در ادامه با بيان اينكه در سال جاری بيش از پيش از ظرفيت ساير سازمان‌ها و نهادها استفاده خواهيم كرد، افزود: طبق تفاهم‌نامه‌ای كه در سال گذشته با سازمان ملی جوانان داشتيم، 14 طرح را برای كودكان و نوجوانان زير 15 سال و نوجوانان 15 تا 18 سال اجرا كرديم.
وی با بيان اينكه در سال جاری نيز به دنبال آن هستيم تا طرح‌های سال گذشته را اجرا كرده و تعدادی طرح جديد را با كمك وزارت ورزش و جوانان اجرايی كنيم، به بحث بلاتكليفی سازمان ملی جوانان اشاره كرد و ادامه داد: در صورتی كه تكليف سازمان ملی جوانان مشخص شود با تبديل شدن اين سازمان به وزارتخانه و تعيين وزير برای آن ما نيز پی‌گيری‌های لازم برای اجرای طرح‌های خود را دنبال خواهيم كرد.
تك‌فلاح در اين بخش از سخنان خود به برخی برنامه‌های اجرا شده با همكاری سازمان ملی جوانان در سال گذشته اشاره كرد و افزود: برگزاری كارگاه‌های فرهنگی ـ هنری با محوريت قرآن از جمله برنامه‌هايی بود كه سال گذشته برای كودكان و نوجوانان انجام شد و البته با مشخص شدن وضعيت سازمان ملی جوانان، امسال نيز تلاش داريم تا اين برنامه را ادامه دهيم.
وی يادآور شد: برگزاری كارگاه‌های مقاله‌نويسی قرآنی، داستان‌گويی قرآنی، جمع‌خوانی قرآن، تواشيح، سرود قرآنی، روخوانی و روان‌خوانی قرآن، تجويد و صوت و لحن پايه و تكميلی از ديگر برنامه‌های ما در سال گذشته بود كه امسال نيز اين برنامه‌ها را دنبال خواهيم كرد.
داوود تك‌فلاح به كتابت قرآن از سوی نوجوانان در سال گذشته اشاره كرد و گفت: طرح كتابت قرآن سال گذشته با دربرگيری 15 داستان و 15 تصويرگری انجام شد كه اين طرح نيز امسال اجرايی خواهد شد.
معاون پژوهش و آموزش سازمان دارالقران‌الكريم با يادآوری تعامل سازمان دارالقرآن‌الكريم با ساير سازمان‌ها ادامه داد: طی تعاملاتی كه با ساير سازمان‌ها از جمله سازمان ملی جوانان خواهيم داشت، ما از ظرفيت‌های استانی آنان و هم‌چنين برخی هزينه‌های آنان برای اجرای برنامه‌های خود استفاده می‌كنيم و ظرفيت‌های خود را نيز در اختيار آنان برای اجرای برنامه‌های استانی قرار خواهيم داد. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما