رسول نور حضرت محمد (ص) - جنايات آل‌سعود و آل‌خليفه مايه ننگ بشريت است
 
 
 
 
 جنايات آل‌سعود و آل‌خليفه مايه ننگ بشريت است

آرشيو اخبار رسول نور5
آيت‌الله ملکوتي در پيامي، سوزاندن قرآن کريم و تخريب مساجد و حسينه‌ها توسط آل‌خليفه و سعود در بحرين را محکوم کرد.


به‌گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) به نقل از مرکز خبر حوزه، متن پيام وي به شرح ذيل است:
آن چه در ماه‌هاي اخير با توطئه استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا و متحدان غربي‌اش به دست سرسپردگان منطقه‌اي آنان بر سر مسلمانان مي‌آيد مايه شرم و ننگ تاريخ بشريت است.
مردمي بعد از ساليان دراز بردگي و فقر و فلاکت و بدبختي جانشان به لب رسيده و فرياد خود را مي‌خواهند به گوش عالميان برسانند. مي‌خواهند زندگي شرافتمندانه داشته باشند که ناگهان آماج حملات ددمنشانه حاکمان دست نشانده و مزدور قرار گرفته و بي‌رحمانه بدست از خدا بي‌خبران خون آشام اعم از پيرو جوان بزرگ و کوچک، زن و مرد، سني و شيعه به خاک و خون غلطيده و به فجيع‌ترين صورت کشته مي‌شوند.
حاکمان ستمگر آل‌خليفه و آل‌سعود و آل‌نهيان بسان اربابان ددمنش خود بدون کوچکترين رحمي نفس‌ها را در سينه‌ها حبس و فريادها را در حلقوم‌ها قطع و به مقدسات و باورهاي مردم کمترين ارج و احترامي نمي‌نهند، صدها قرآن مجيد را به آتش کينه خود سوزانده و ده‌ها مسجد و حسينيه را خراب کرده و گام‌هاي لرزان خود را دقيقا در جاي پاي دشمنان ديرينه اسلام و مسلمانان قرار دادند. اگردر آمريکا با طرح و برنامه‌ريزي صهيونيسم بين‌المللي و بظاهر کشيشي، قرآن اين کتاب مقدس و مورد احترام بيش از يک ميليارد مسلمان را به آتش مي‌کشند و اگر صهيونيسم در فلسطين اشغالي و قدس عزيز به بهانه‌هاي واهي معبد و مسجد و قبله نخستين مسلمانان را تخريب مي‌کنند و به آتش مي‌کشند، دقيقا همان کارهاي اهريمنانه را آل‌سعود و آل‌خليفه و آل‌نهيان بدست اربابان ابليسي خود در بحرين عزيز و با قساوت تمام عملي مي‌کنند. بر تمام مسلمانان عزيز آزاده و قهرمان جهان لازم و واجب است با قدرت تمام در عرصه‌هاي گوناگون به گونه‌هاي شايسته اين ددمنشي‌ها را محکوم و در برابر آن محکم و استوار ايستاده و فضاحت و شناعت اين ظلم‌ها را بيان و نهادهاي بظاهر حقوق بشر را افشا کنند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما