رسول نور حضرت محمد (ص) - امروز مسئوليت خطيری بر دوش جوانان برای اشاعه فقاهت دين است
 
 
 
 
 امروز مسئوليت خطيری بر دوش جوانان برای اشاعه فقاهت دين است

آرشيو اخبار رسول نور3
نماينده ولی فقيه در استان مركزی با اشاره به سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) گفت: امروز مسئوليت خطيری بر دوش جوانان برای اشاعه فقاهت دين است.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه مركزی، آيت‌الله «دری نجف‌آبادی»، نماينده ولی فقيه در استان مركزی در مراسم سوكواری سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) كه در مصلای بيت المقدس اراك برگزار شد، ضمن تسليت به‌مناسبت سالروز شهادت ششمين امام شيعيان جهان امام جعفر صادق(ع)، گفت: اين امام همام در شرايط بسيار سختی زندگی می‌كردند، ولی با اين وجود به تربيت شاگردانی پرداختند كه هر كدام برای جهان اسلام افتخار آفريدند.
وی با بيان اينكه مردم مومن و دوستدار اهل‌بيت(ع) امروز در سوگ شهادت امام جعفرصادق(ع) در مساجد، تكايا، حرم مطهر امام‌زادگان و حسينيه‌ها به سوكواری و عزاداری می‌پردازند، افزود: بايد تمام تلاش جوامع اسلامی برای ترويج مكتب اين امام همام به‌كار گرفته شود.
امام جمعه اراك با اشاره به اينكه امروز مسئوليت خطيری بر دوش جوانان برای اشاعه فقاهت دين است، اظهاركرد: امام راحل كه سبب تحول در دنيا شد از مكتب امام جعفر صادق(ع) برخاسته بود.
وی ادامه داد: دانشگاه امام صادق(ع) اقيانوس بيكرانی است كه هر كس به اندازه توان خود از آن سيراب می شود و در آن غواصی می كند.
نماينده ولی فقيه در استان مركزی در پايان جوانان را به اقامه نماز اول وقت و تلاوت قرآن كريم توصيه كرد و افزود: شيعيان امام صادق(ع) بايد در جهان نمونه باشند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما