رسول نور حضرت محمد (ص) - هتاكان به قرآن قصد دارند اسلام هراسي را در جهان گسترش دهند
 
 
 
 
 هتاكان به قرآن قصد دارند اسلام هراسي را در جهان گسترش دهند

آرشيو اخبار رسول نور2
مايكل كينامون مديركل شوراي ملي كليسا در آمريكا با انتقاد شديد از قرآن سوزي از سوي يك كشيش اين كشور، گفت: عده اي قصد دارند اسلام هراسي را در جامعه بين المللي گسترش دهند.


به گزارش ايرنا از مالزي، پايگاه اطلاع رساني جنبش عدالت جهاني مالزي با انتشار مقاله اي از اين مقام كليسا در آمريكا، تاكيد كرد كه شوراي ملي كليساهاي آمريكا به آتش كشيدن قرآن را محكوم كرده است.
مايكل كينامون در مقاله خود مي نويسد: اين مركز درخواست ميليون ها نفر كه خواهان روشن شدن اين موضوع هستند و عاملان و آمران اصلي آن هستند، پيگيري مي كند.
وي در ادامه تصريح كرد: جامعه آمريكايي از حركات و تبليغات عليه مسلمانان جهان طرفداري نمي كند و مردم اين كشور با برخي از سازمان هاي و نهادهايي كه با اهداف نامشخص قصد دارند چهره نادرستي از اسلام ارائه دهند و اسلام هراسي را در جوامع بين المللي گسترش دهند، همراهي نمي كند.
مايكل كينامون در ادامه مي افزايد: شوراي ملي كليساها در طول فعاليت خود از سال 1950 تاكنون همواره تلاش كرده با همكاري در ميان اقشار مذهبي گوناگون بستر مناسبي ايجاد كند كه از اهداف غيرمنطقي به دور باشد.
بر اساس اين گزارش، وي با محكوم كردن اقدام كليساي فلوريدا در به آتش كشيدن قرآن، گفت: ما تمام اقداماتي و طرح هايي را كه از طرف برخي از اعضاء و رهبران كليسا برضد مسلمانان انجام شده است از جمله 'مركز پيوند جهاني كبوتر صلح' كه با آموزه هاي مسيح مبني بر زندگي دوستانه در كنار يكديگر نيز منافات دارد، آزار و اذيت مسلمانان و به آتش كشيدن قرآن را محكوم مي كنيم.
مدير كل شوراي ملي كليسا در امريكا افزود: ما از همه مسيحيان درخواست مي كنيم كه با ابراز عشق و احترام به مسلمان، از سخنان و اقدامات افراط گرايان عليه مسلمانان جلوگيري كنند تا در محيطي دوستانه در مجاورت مسلمانان به زندگي و كار خود ادامه دهيم تا باعث تقويت صلح و دوستي بين اين گروه ها شويم. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 2
تعداد آراء: 1


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما